• پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-4294-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

گسترش ورزش همگانی زمینه های نشاط عمومی را فراهم می کند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودسر با توجه به اهمیت و فراگیر بودن ورزش همگانی، گفت: در هر شهرستان با زنده کردن کمیته های بسیار متنوع و جذب آن زمینه های شادی و نشاط عمومی را در جامعه فراهم آورد.

رضا مودبی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان، ضمن اظهار رضایت از عملکرد هیئت بر گسترش بیش از پیش ورزش همگانی تأکید کرد و افزود: با توجه به اهمیت و فراگیر بودن این رشته در هر شهرستان با زنده کردن کمیته های بسیار متنوع و جذب آن زمینه های شادی و نشاط عمومی را در جامعه فراهم آورد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودسر تحرک همگانی را از الزامات سلامت جسم و روان آحاد جامعه برشمرد و گفت: در بین مردم هر شهر چه بسیارند افرادی که علاقه زیادی به فعالیتهای ماهیگیری، طناب زنی، گردشگری ورزشی، ورزشهای تفریحی و مهارتهای فردی و نمایشی، بازیهای فکری، پیاده روی و زیر شاخه های مربوط به ورزش همگانی دارند که باید بستر را برای مشارکت آنان فراهم کنیم.

وی سیاست گذاری و تعیین خط مشی را از شاخصه های مدیریتی ارزیابی کرد و یادآور شد: باید مسابقات گروهی و فعالیت های تفریحی و گردشگری را ساماندهی کنیم تا این نیروها و انرژی های نهفته و بالقوه در سطح شهرستان شکوفا شوند.

وی از وجود استعدادهای ناب ورزش در سطح شهرستان و علاقمندی وافر به فعالیتهای همگانی و گروهی خبر داد و تصریح کرد: آگاهی بخشی و توانمند سازی آحاد جامعه از وظایف سطوح مدیریتی است که باید در این زمینه گام های بلندتری برداریم.

وی توجه به گستره فعالیت بانوان را نیز حائز اهیمت دانست و گفت: با توجه باینکه در بخش عمده ای از ورزش همگانی مانند ایروبیک ، آمادگی جسمانی و یوگا، بانوان فعالیت دارند، با تعیین یک نائب رئیس فعال و کارآمد می توان این بخش را نیز به تحرک بیشتر وادارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: