• دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-3794-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

ایزدپور تاکید کرد:

شرکت در مسابقات تیراندازی با کمان برای کسب مقام قهرمانی جهان

مشاور در امور اجرایی فدراسیون تیراندازی با کمان گفت:برای کسب مقام قهرمانی جهان در مسابقات تیراندازی جهانی شانگهای چین شرکت می کنیم.

جهانبخش ایزدپور در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان،اظهار کرد:مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی جهان از روز 28 اردیبهشت ماه جاری در 2 رشته ریکرو و کامپوند در شانگها چین آغاز می شود.

مشاور در امور اجرایی فدراسیون تیراندازی با کمان افزود:براین اساس،تیم ملی تیراندازی با کمان ایران با 24 ورزشکار در این دوره از رقابت ها حضور خواهد یافت و امیدواریم که بتوانیم مقام قهرمانی جهان خود را در رشته کامپوند تکرار کنیم .

وی که برای حضور در انتخابات ریاست هیات تیراندازی با کمان گیلان در رشت حضور داشت،ادامه داد:تیم ملی تیراندازی با کمان ایران در رشته کامپوند عنوان قهرمانی مسابقات جهانی سال گذشته را در اختیار دارد و امیدواریم که بتوانیم مقام خود را در مسابقات جهانی چین تکرار کنیم.

وی اضافه کرد:علاوه بر حضور قدرتمند در مسابقات جهانی،مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا نیز شهریورماه سال جاری برگزار خواهد شد که با قدرت نیز در این رقابت ها حضور خواهیم یافت .

مشاور در امور اجرایی فدراسیون تیراندازی با کمان خاطرنشان کرد:شرکت در مسابقات کاپ آسیا و همچنین حضور در رقابت های مرحله ای قهرمانی جام جهانی که در کشورهای ترکیه،لهستان،آلمان و آمریکا برگزار می شود، از دیگر برنامه های مهم این فدراسیون درسال جاری بشمار می رود.

ایزدپور در مورد جایگاه تیراندازی با کمان ایران نیز اشاره کرد و گفت:خوشبختانه در رشته کامپوند قدرت اول در جهان و آسیا محسوب می شویم و در رشته ریکرو نیز در آسیا جزء کشورهای برتر و در جهان نیز جزء 20 کشور برتر هستیم .

انتخابات ریاست هیات تیراندازی با کمان استان گیلان در رشت برگزار شد که در نهایت سیدرضا گسکری نژاد هر 16 آرای ماخوذه را کسب و به مدت چهار سال به عنوان رئیس این هیات منصوب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: