• دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-591-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

قائم مقام ستاد اعتدال‌گرایان گیلان:

انقلاب اسلامی با فرهنگ تعامل به جلو می‌رود

قائم مقام ستاد اعتدال‌گرایان گیلان گفت: انقلاب اسلامی ایران با فرهنگ تعامل با دنیا به جلو می‌رود.  

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، بهروز عباسی امروز در نشست خبری ستاد اعتدالگرایان گیلان گفت:رسالت اصلی همه ستادها افزایش مشارکت مردم برای حضور در انتخابات است.

وی افزود:انتظار می‌رود،خبرنگاران با نزدیک شدن به روز انتخابات برای تحقق اهداف جذب مشارکت مردمی فعال‌تر عمل کنند.

عباسی با اشاره به اینکه ستاد اعتدال‌گرایان قصد دارد در فضای مودت و آرامش در جهت استمرار اهداف تدبیر و امید حرکت کند،خاطر نشان کرد:بنا داریم در حوزه اجرایی انسجام خوبی داشته باشیم و حزبی قوی منتسب به دولت تدبیر و امید با انرژی دو برابری فراهم کنیم.

 قائم مقام ستاد اعتدال‌گرایان گیلان ادامه داد:راه دشواری در پیش داریم و باید فضایی امن برای توام با آرامش برای انتخابات فراهم کنیم.

وی در خصوص برنامه های انتقال آراء خاموش به سمت حزب اعتدال گرایان گفت: با انتقال اطلاعات درست از عملکردهای دولت به مردم می‌توان شاهد گرایش هر چه بیشتر مردم برای حضور در صندق های رای شد.

بهروز عباسی افزود:جذب آرای زیاد به کارهای زیربنایی نیاز دارد و باید در چارچوب قانون اقدامات لازم انجام شود.

وی با بیان اینکه افزایش آراء در صندوق های رای به هیجانات انتخابات بر می‌گردد،گفت:برگزاری مناظره  اقدامی مناسب برای اطلاع رسانی مردم است،اما انتظار می رود صدا و سیما روند مناسب‌تری را برای پرشور کردن انتخابات در پیش رو داشته باشد.

قائم مقام ستاد اعتدال‌گرایان گیلان با بیان اینکه مشارکت مردم و مصاحبه‌ها باید بدون گزینش ها پخش شود،ادامه داد:هنوز جامعه آنطور که باید،شمایل انتخاباتی به خود نگرفته است و این یکی از رسالت های صدا و سیما است که روند سریعتری به آهنگ انتخابات و تشویق مردم برای حضور در پای صندوق های رای داشته باشد.

وی از مردم خواست تا به وعده هایی که داده می شود خوب فکر کنند و اطلاعاتی از درآمد کشور و برنامه هایی که برخی از کاندیدا می‌دهند را نیز جمع آوری گنند و با یک حساب سرانگشتی بدانند که آیا انجام این وعده ها امکان پذیر خواهد بود یا خیر.

بهروز عباسی تصریح کرد: گیلان از جمله استانهای کشور است که گرایش بسیار خوبی نسبت به دولت دکتر حسن روحانی دارد و پیش بینی می‌شود که جزء استانهای برتر رای دهنده به ایشان است.

وی با اشاره به اینکه اقتصاد در جامعه بخش بسیار عمیقی است،گفت:نباید شاهد سوء استفاده‌ از کسانی باشیم که به هر دلیل وضعیت اقتصادی خوبی ندارند و با وعده ی پرداخت یارانه 250هزار تومانی فکر انها را منحرف کرد.

 قائم مقام ستاد اعتدال‌گرایان گیلان گفت: پایه اصلی اقتصاد در فرهنگ تعامل است و اگر ما واقعا پایبند به انقلاب هستیم باید بخواهیم که انقلاب با دنیا جلو برود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: