• یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-3194-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

میزبانی مسابقات با افتتاح سالن تیراندازی سردار جنگل میسر می شود

رئیس هیات تیراندازی استان گیلان گفت: اگر پروژه سالن تیراندازی مجموعه ورزشی سردار جنگل با 17 دستگاه پرتابگر که بیش از 90 درصد پیشرفت داشته به بهره برداری برسد علاوه بر اینکه قدرت میزبانی مسابقات را افزایش می دهد، پس از تهران در کشور اول خواهیم بود.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، باب الله زارع در مجمع انتخابات ریاست هیات تیراندازی گیلان اظهار کرد: هر انسانی موافق و مخالفانی دارد که حق است و زمینه رشد را فراهم می کند.

رئیس هیات تیراندازی استان گیلان با بیان اینکه افتخار امروز این مرز و بوم به برکت خون شهداست، افزود: دوران دفاع مقدس افتخار ارزشمندی برای جمهوری اسلامی ایران در منطقه به ارمغان آورد.

وی با بیان اینکه ظرفیت بالایی در رشته تیراندازی داریم، گفت: باید از تمام ظرفیت ها و امکانات در رشته تیراندازی استفاده حداکثری کنیم.

زارع با بیان اینکه هیچ برنامه ریزی بدون بودجه بندی مناسب میسر نمی شود، ادامه داد: رشته تیراندازی نیازمند توجه مسئولین است تا با تخصیص بودجه مناسب بتوانیم از ظرفیت این رشته استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه ما در رشته تیراندازی فقط یک اعزام به خارج در مسابقات بین  المللی داشته ایم، اضافه کرد: خوشبختانه چند سالی است که در این رشته عضو تیم ملی و قهرمان مسابقات کشوری داریم.

رئیس هیات تیراندازی گیلان با بیان اینکه تلاش ورزشکاران ما در سطح ملی نسبت به سال های گذشته رشد خوبی داشته است، گفت: نیروی انسانی باانگیزه و پرتلاش و متعهد، دارایی ارزشمند هیات تیراندازی استان است که توانسته با تکیه بر آن علی رغم محدودیت ها جایگاه خوبی برایمان به ارمغان آورد.

وی با بیان اینکه سالن تیراندازی در مرکز استان فقط هشت خط تیراندازی دارد، گفت: این امر موجب شده که نتوانیم حتی میزبان مسابقات استانی باشیم.

زارع خاطرنشان کرد: اگر پروژه سالن تیراندازی مجموعه ورزشی سردار جنگل با 17 دستگاه پرتابگر که بیش از 90 درصد پیشرفت داشته به بهره برداری برسد علاوه بر اینکه قدرت میزبانی مسابقات را افزایش می دهد، پس از تهران در کشور اول خواهیم بود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: