• یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-3094-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

رئیس هیات تیراندازی گیلان در سمت خود ابقاء شد

با برگزاری مجمع انتخابات ریاست هیات تیراندازی گیلان، باب الله زارع با 17 رای تمامی اعضای مجمع انتخابات برای چهار سال دیگر بعنوان رییس این هیات در استان انتخاب شد.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، مجمع انتخابات ریاست هیات تیراندازی گیلان امروز با حضور مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و سرپرست معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان گیلان و اعضای مجمع برگزار شد.

پس از برگزاری انتخابات باب الله زارع با 17 رای تمامی اعضای مجمع انتخابات برای مدت 4سال دیگر به عنوان رییس این هیات در استان انتخاب شد.

حسن آموزگار، سرپرست معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان گیلان در این مجمع با بیان اینکه بازی های آسیایی و مسابقات المپیک را درپیش داریم، اظهار کرد: خوشبختانه رشته تیراندازی از امکانات و فضاهای خوبی در سطح استان برخوردار است.

وی با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا چشم انداز مطلوبی برای فرصت های آتی رشته تیراندازی داشته باشیم، افزود: تیراندازی رشته ای است که ظرفیت بالایی در کسب مدال و موفقیت های بین المللی دارد و باید از این ظرفییت استفاده حداکثری کرد.

آموزگار با بیان اینکه اخیرا در بسیاری از شهرستان ها سالن تیراندازی به بهره برداری رسیده است، گفت: مشکل این رشته کمبود مربی در سطح استان است که با کمک مربیان بتوانیم در المپیک کسب سهمیه کنیم که این کاری دشوار ولی ممکن است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: