• سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-491-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عباسی:

هواداران و کاندیداها باید حرمت هم را حفظ کنند

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه هواداران و کاندیداها باید حرمت هم را حفظ کنند، گفت: نباید به جای معرفی برنامه ها به دنبال تخریب یکدیگر و اتهام زنی‌های مختلف باشیم و توجه داشته باشند اصلاح کشور یک فرآیند پیوسته و طولانی مدت است.

دکتر اسدالله عباسی، رئیس مجمع نمایندگان گیلان در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان، با تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات، اظهار کرد: مردم سال‌های پس از انقلاب با حضور خود در انتخابات ثابت کردند اراده و حمیت به دور از نگاه های سیاسی و حزبی و زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی برای آنها از هر چیزی مهمتر است و به ویژه حضور در انتخابات آینده ریاست جمهوری از این بُعد اهمیت فراوانی دارد.

وی افزود: دشمنان به دنبال دل‌سرد کردن مردم هستند و برخی هم با حاشیه سازی‌هایی از زمان ثبت نام کاندیداها قصد تخریب جایگاه مهم ریاست جمهوری را داشتند، اما مردم نشان خواهند داد که چه چیزی در این فضای غبارآلود برای آنها مهم است.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با بیان اینکه هواداران و کاندیداها باید حرمت هم را حفظ کنند، گفت: نباید به جای معرفی برنامه ها به دنبال تخریب یکدیگر و اتهام زنی‌های مختلف باشیم و توجه داشته باشند اصلاح کشور یک فرآیند پیوسته و طولانی مدت است و یک شخص و یا یک دولت نمی تواند همه چیز را بسازد و یا تخریب کند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس تاکید کرد: باید از تخریب عملکردهای مثبت گذشته و یا سیاه نمایی برنامه‌های آینده پرهیز شود حتما همه دولت‌ها در بخش‌هایی عملکرد مثبت هم داشته‌اند و در عین حال همه دولت ها ضعف‌هایی هم داشته اند و حتما باید توجه داشت.

وی با بیان اینکه باید حتما به مردم دلگرمی داد و آنها را نسبت به آینده امیدوار کرد، گفت: حضور مردم در انتخابات نماد اراده و وحدت ملی است و تاکیدات رهبری برای حضور حداکثری در آن از همین روست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: