• دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-391-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی عقیدتی آجا:

ایجاد فضای دو قطبی همواره یکی از مهمترین راهبردهای دشمنان است

معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی آجا ایجاد فضای دو قطبی را یکی از مهمترین راهبردهای دشمنان دانست و گفت:یکی از مهمترین وظایف فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح تشویق و ترغیب همه در جهت مشارکت گسترده در انتخابات پیش رو طبق عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری است.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان،همایش ویژه آگاهسازی فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در استان گیلان با حضور جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و معاونت سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش امیر سرتیپ دوم دکتر اکرمی نیا در فرماندهی آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا برگزار شد.

امیرسرتیپ دوم دکتر سیدرضا اکرمی نیا،معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره به مفاهیم قدرت در سیاست خارجی هر کشور و نظام بین الملل،اظهار کرد:ما در نظام بین الملل شاهد تحولی در مفهوم قدرت هستیم و دچار یک سیر تحولی شده است.

وی افزود: این مفهوم از قدرت سخت به قدرت نرم تبدیل شده و هم اکنوه قدرت هوشمند در جوامع مطرح است که همان تلفیقی از مولفه های قدرت سخت و نرم بر اساس مقتضیات زمان است.

معاون سیاسی عقیدتی ارتش با اشاره به در پیش بودن دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری  و همچنین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: خارجی ها و رسانه های بیگانه چندین ماه قبل بر اهمیت انتخابات ما تاکید کرده و آن را یکی از 10 انتخابات مهم سال 2017 نامیدند و سعی کردند مردم را نسبت به عدم شرکت در انتخابات ترغیب کنند و با استفاده از راهبرد ایجاد فضای دو قطبی که همواره  یکی از مهمترین راهبردهای دشمنان و در رأس آنها آمریکا در قبال ایران بوده است، تضعیف از درون را برای از بین بردن انقلابی گری ملت ایران بکار بندند.

وی با بیان اینکه دشمن از هر راهی برای ضربه زدن به وجهه انقلاب اسلامی استفاده می کند،تصریح کرد:یکی از مهمترین وظایف فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح تشویق و ترغیب همه در جهت مشارکت گسترده در انتخابات پیش رو بر طبق عمل به فرمایشات فرماندهی معظم کل قوا است.

امیرسرتیپ اکرمی نیا گقت:انتخاب اصلح نیز یکی از وظایف همه شرکت کنندگان در انتخابات است و راه رسیدن به یک انتخاب برتر بررسی معیارها بر اساس شاخصه های اعلام شده توسط مقام معظم رهبری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: