• دوشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-1491-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

جوادپور خبر داد:

افزایش 12 درصدی مشارکت کاندیداها در انتخابات شوراها

فرماندار لنگرود گفت: 190 نفر در پنج شهر لنگرود و 744 نفر در حوزه روستایی در انتخابات شوراها نام نویسی کردند که مشارکت این دوره نسبت به دوره قبل 12 درصد افزایش را نشان می دهد .

سید رضا جوادپور در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان، اظهار کرد: یکی از امتیازات و ثمره خون شهدا این است که مردم از ارکان تصمیم گیری هستند و اراده خود را از طریق انتخابات اجرا می کنند .

فرماندار لنگرود انتخابات را مظهر امنیت، اقتدار، انسجام ملی و وحدت اقوام ایرانی عنوان و تصریح کرد: نقطه مقابل این اراده خواست دشمن است که هر انتخاباتی در جمهوری اسلامی را راهی برای پیاده کردن نقشه های خود و ایجاد تفرقه در جامعه انجام دهد .

جوادپور ادامه داد: همه تلاش ها در جمهوری اسلامی بر افزایش اعتماد عمومی به نظام و تقویت امید به آینده معطوف است که این امر از مسیر قانون مداری و قانون محوری محقق می شود .

فرماندار لنگرود با تاکید بر اینکه همه باید قانون پذیر و با اجرای دقیق مُر قانون و امانت داری از حق و حقوق رای دهندگان حفاظت کنیم، اظهار کرد: مجاز نیستیم از شیوه های غیرقانونی و غیر شرعی استفاده کنیم و همه باید از قانون تمکین و قانون ستیز و قانون گریز را ضد ارزش بدانیم .

وی مردم را خالق اصلی نشاط و شادابی و امید در جامعه دانست و عنوان کرد: هدف رهبری از مشارکت حداکثری در انتخابات ایجاد روحیه شادابی و نشاط در جامعه انقلابی و یاس و ناامیدی در دشمنان است که در این مسیر باید از اقدامات تفرقه افکنان و سیاه نمایی خدمات نظام، امام و ولایت فقیه خودداری شود .

جوادپور از آمادگی کامل شهرستان برای خلق حماسه ای دیگر در 29 اردیبهشت خبر داد و تصریح کرد: با وحدت، انسجام، همدلی، هم افزایی امکانات شاهد تحقق انتخاباتی سالم در کمال آرامش و امنیت با محوریت قانون خواهیم بود .

فرماندار لنگرود ادامه داد: 190 نفر در پنج شهر لنگرود و 744 نفر در حوزه روستایی در انتخابات شوراها نام نویسی کردند که مشارکت این دوره نسبت به دوره قبل 12 درصد افزایش را نشان می دهد .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: