• یکشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-1391-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

ورزشکاران، الگوی مردم در انتخابات باشند

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: مردم همواره از ورزشکاران و هنرمندان به عنوان الگو یاد می کنند و باید این دو قشر تاثیرگذار جامعه در انتخابات پیش رو نیز در مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای اثرگذار باشند.

مسعود رهنما در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان، با تاکید برضرورت جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، اظهار کرد: بخش وسیعی از مشکلات موجود در ورزش به دلیل بی تفاوتی مردم نسبت به انتخابات شوراهاست .

وی با تاکید بر اینکه منتخبان مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا باید سهم ورزش را در بودجه در نظر بگیرند، افزود: هرگونه تصمیم بد در انتخابات و برنامه ریزی بدتر در آینده، در ورزش استان و شهرستان ها نیز تاثیرگذار بوده و باید هزینه انتخاب نادرست را خودمان پرداخت کنیم .

رهنما با اشاره به اینکه دیدگاه عموم مردم جامعه نسبت به ورزشکاران و هنرمندان همواره از حساسیت بالایی برخوردار است، گفت: ورزشکاران بعنوان الگوی جامعه باید بخاطر شرایط جهانی کشور علاوه بر تلاش در افزایش مشارکت مردم، نسبت به انتخابات حساس باشند .

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان تاکید کرد: در صورتی یک ورزشکار می تواند مطالبه گر حق خود باشد که حق کشور خود را که تاثیرگذاری در مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است، ادا کرده باشد .

رهنما با بیان اینکه ورزشکاران علاوه بر حساس بودن باید مردم را نیز نسبت به انتخابات حساس کنند، تصریح کرد: مشارکت با اندیشه و خرد در دستور کار ورزشکاران باشد و در صورت عدم رعایت قاعده بازی از سوی رقیبان، ما ملزم به رعایت قانون هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان تاکید کرد: مردم همواره از ورزشکاران و هنرمندان به عنوان الگو یاد می کنند و باید این دو قشر تاثیرگذار جامعه در انتخابات پیش رو نیز در مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای اثرگذار باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: