• جمعه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-1091-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

مومنی زاده تاکید کرد:

سربلندی کشور در عرصه جهانی با مشارکت حداکثری مردم

فرماندار بندرانزلی با بیان اینکه منتظر حضور همه جوانان علی‌الخصوص رای اولی‌ها پای صندوق رای هستیم افزود: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، عزت، افتخار و سربلندی کشور در عرصه جهانی را به دنبال دارد.

میرشمس مومنی زاده در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان،با تاکید بر نقش تاثیرگذار جوانان در عرصه‌های مختلف اظهار کرد:‌ جوانان این مرز و بوم همواره طلایه داران ایثار و شهادت و پیش قراولان تولید، علم و اقتصاد در جامعه بوده و نقش اساسی در تعیین سرنوشت خود دارند.

فرماندار بندرانزلی جایگاه جوانان در نظام مقدس جمهوری اسلامی را جایگاهی ویژه خواند و افزود: شرکت در انتخابات یک مسئولیت خطیر سیاسی است و با انتخاب رییس جمهور انتظارات خود را از نحوه اداره کشور در عرصه های مختلف سیاست های داخلی و خارجی ، اجتماعی و اقتصادی و غیره اعلام می کنیم.

وی با بیان اینکه منتظر حضور همه جوانان علی‌الخصوص رای اولی‌ها پای صندوق رای هستیم افزود: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، عزت، افتخار و سربلندی کشور در عرصه جهانی را به دنبال دارد.

مومنی زاده تصریح کرد: از جوانان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی و همچنین جامعه فرهنگی استان انتظار می رود به عنوان یک مسئولیت اجتماعی انقلابی در جهت حضور حداکثری در پای صندوق های رای اهتمام داشته باشند.

فرماندار بندرانزلی با تاکید بر اهمیت حضور فعالانه و حداکثری مردم در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را نیز بسیار با اهیمت دانست و خاطرنشان کرد: با انتخاب اعضای شوراها به عنوان مدیران محلی شهر و روستا میزان علاقه مندی و تعصب خود را نیز نسبت به آینده شهر و روستای محل زندگی خود بیان می کنیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: