• یکشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-594-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

گیلان یکی از قطب های برتر در هندبال ساحلی کشور است

رئیس فدراسیون هندبال گفت:گیلان در رشته ساحلی یکی از قطب های برتر در هندبال کشور بشمار می رود و امیدواریم که این استان در سایر رشته ها نیز بتواند جایگاه مناسبی را در کشور کسب کند.

علیرضا رحیمی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان،اظهار کرد:برگزاری لیگ در همه رشته ها باعث پیشرفت می شود و به همیبن دلیل انجام منظم و قدرتمند لیگ های هندبال در کشور از مهمترین برنامه های ما در سال جاری است.

رئیس فدراسیون هندبال که برای انتخابات ریاست هیات هندبال گیلان در رشت حضور داشت،افزود:همچنین رقابت های مختلفی را در سال جاری پیش رو داریم که امیدوارم بتوانیم با قدرت در همه رقابت ها حضور داشته و مقام های شایسته ای نیز کسب کنیم.

وی ادامه داد:از مهمترین مسابقات پیش رو در سال جاری می توان به رقابت های آسیایی در رده های سنی مختلف و در بخش های بانوان و آقایان اشاره کرد که هدف ما حضور قدرتمند در تمامی مسابقات است.

رئیس فدراسیون هندبال خاطرنشان کرد:شرکت تیم هندبال بانوان در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا در هنگ کنگ، مسابقات باشگاه های آسیا و همچنین رقابت های قهرمانی آسیا نیز از دیگر مسابقات مهم در سال جاری است که امیدواریم عملکرد خوبی داشته باشیم.

رحیمی به جذب اسپانسر نیز اشاره کرد و گفت: برگزاری منظم و قدرتمند لیگ باعث می شود تا بتوانیم اسپانسرهای خوبی نیز جذب کنیم و یکی از اهداف مهم ما، جذب اسپانسر مناسب برای رشته هندبال است.

وی به وضعیت هندبال گیلان نیز اشاره و خاظرنشان کرد: گیلان در رشته ساحلی یکی از قطب های برتر در هندبال کشور بشمار می رود و امیدواریم که این استان در سایر رشته ها نیز بتواند جایگاه مناسبی را در کشور کسب کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: