• شنبه ۵ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 961-391-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

برگزاری انتخابات از جلوه‌های مردم سالاری دینی در نظام است

فرماندار بندرانزلی در جلسه انتخاب اعضای هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی روستای شهرستان بندرانزلی، انتخابات را از جلوه‌های مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی دانست.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، میرشمس مومنی زاده در جلسه انتخاب اعضای هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی روستای شهرستان بندرانزلی که با شرکت ۳۰نفر از معتمدین روستاها برگزار شد، از جلوه‌های مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی را برگزاری سالانه یک انتخابات بطور میانگین دانست.

فرماندار بندرانزلی افزود: امور عمومی جامعه با اتکا به آرای مردم صورت می‌گیرد و مردم مستقیم یا غیرمستقیم در انتخاب مسئولین مشارکت دارند.

وی در ادامه رویکرد فرمانداری در انتخابات پیش رو را جلب مشارکت حداکثری مردم، قانونگرایی، بی‌طرفی و امانتداری عنوان کرد و افزود: مشارکت حداکثری مردم موجب عزت و اقتدار ملت و نظام می‌شود.

مومنی زاده با تاکید بر اینکه باید شرایطی را فراهم کنیم که مردم با شور و نشاط پای صندوق رای حاضر شوند، بر اهمیت صیانت از آرای مردم تاکید و خاطرنشان کرد: هر جا ابهامی وجود داشته باشد به قانون رجوع خواهیم کرد و تصمیم‌گیری ما بر اساس قانون خواهد بود.

به گزارش ایسنا، در پایان این جلسه اسلام خدادادی، احمد وطن دوست، بیت الله نبی، سهراب یوسفی، خلیل محمد نژاد، غلام علی فدوی و حسین شهبازی به عنوان اعضای هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا در این شهرستان انتخاب شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: