• دوشنبه ۳۰ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9512-993-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

جدیدترین کتاب «مسعود بیزار گیتی» در راه انتشار است

کتاب جدید مسعود بیزارگیتی شاعر و منتقد ادبی معاصر گیلان در مسیر دریافت مجوز انتشار است.

مسعود بیزارگیتی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان، اظهار کرد: تازه ترین کتابم با عنوان «در اتفاق حرف» از سوی ناشر راهی وزارت ارشاد شده است و در مسیر دریافت مجوز انتشار قرار دارد.

این شاعر و منتقد ادبی معاصر گیلان با اشاره به اینکه این کتاب حدودا 100 صفحه‌ای از سوی انتشارات ارنواز در سال 96 روانه بازار خواهد شد، گفت: «در اتفاق حرف» جدیدترین مجموعه اشعار سپید و مدرن اینجانب است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون 15 اثر در طول چهار دهه تلاش بنده در عرصه شعر و ادبیات به چاپ رسیده است، گفت: کتاب «از منظر روایت‌ها» که دربرگیرنده گزیده‌ای از مقالات و نقدهای اینجانب است نیز در سال 95 به مرحله چاپ و رونمایی رسید.

به گزارش ایسنا، مسعود بیزارگیتی پیش‌تر، کتاب «روند بغرنج آفرینش» را که مجموعه‌ای در نقد ادبی بود در سال 1376 منتشر کرده است. از این شاعر و منتقد ادبی گیلان تاکنون همچنین کتاب‌های «لحظه‌ها و تامل» ، «شکلی که نام تو دارد»، «زبان گمشده»، «نشان‌های بی‌جهت»، «صداهای ریخته»، «سطرهای هنوز»، «دهانم با هیچ صلیبی به سکوت نمی‌رسد»، «در استوای بی‌تقویم کلمات»، «از سطرها و نشانه‌ها»، «از سکوی بی‌صدایی»، «تقاطع گمان‌های بی‌دهان» و «شب در قاه قاه اناری قاچ می‌خورد» منتشر شده است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: