• شنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9512-4794-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

پایان مسابقات سایکل کراس کشور در رشت

مسابقات سایکل کراس کشور و انتخابی تیم ملی در رشت با قهرمانی دوچرخه سواری از تهران برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان،اولین دوره مسابقات دوچرخه سواری رشته سایکل کراس قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، عصر دیروز با برتری دوچرخه سواری از تهران در منطقه سقالکسار رشت پایان یافت.

در این دوره از رقابت ها،بیش از 30 دوچرخه سوار از استان های مختلف کشور حضور داشتند که در رشته سایکل کراس با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت ها،فراز شکری دوچرخه سوار تهرانی موفق شد زودتر از سایر رقبای خود به خط پایان برسد و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد .

همچنین مهدی سهرابی از استان زنجان در مکان دوم این دوره از مسابقات قرار گرفت و علی ایرانمنش از استان مرکزی، مقام سوم رقابت های دوچرخه سواری رشته سایکل کراس کشور و انتخابی تیم ملی را کسب کرد .

در پایان از سوی مسئولان برگزاری این رقابت ها،به نفرات برتر اولین دوره مسابقات دوچرخه سواری سایکل کراس قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی،جوایز نقدی اهداء شد.

رشته سایکل کراس ترکیبی از رشته های دوچرخه سواری کورسی و کوهستان است که به تازگی در ایران راه اندازی شده و دارای مراحل سخت است.

در استان گیلان بیش از 300 ورزشکار به صورت سازمان یافته در رشته ورزشی دوچرخه سواری،در 2 بخش آقایان و بانوان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.

سقالکسار روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان رشت است که در 15 کیلومتری جنوب این شهر،در دهستان لاکان قرار دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: