• شنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9512-4494-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

ورود خودروهای شرکت کننده در رالی خانوادگی وزارت ورزش کشور به گیلان

رئیس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان گیلان گفت:خودروهای شرکت کننده در رالی خانوادگی وزارت ورزش و جوانان کشور وارد استان گیلان شدند و امروز از زیباکنار رشت به سمت تهران حرکت خواهند کرد.

محسن واحدی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان،در خصوص برگزاری مسابقات رالی خانوادگی وزارت ورزش و جوانان کشور، اظهار کرد:مسابقات اتومبیلرانی رالی خانوادگی جانبازان و ایثارگران وزارت ورزش و جوانان کشور، از صبح امروز از تهران آغاز شد.

رئیس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان گیلان افزود:در این دوره از رقابت های اتومبیلرانی رالی خانوادگی وزارت ورزش و جوانان، حدود 130 خودرو حضور دارند.

وی اظهار کرد:اکثر شرکت کنندگان در این رالی، با خانواده های خود در این دوره از مسابقات حضور یافته اند که این امر سبب جذابیت بیشتر این دوره از رقابت ها شده است.

واحدی ادامه داد:بر این اساس هم اینک اولین خودروی حاضر در این رالی خانوادگی،از تهران وارد استان گیلان و شهرستان رودبار شده است.

رئیس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان گیلان بیان کرد: شرکت کنندگان در این رالی خانوادگی،از مسیر امامزاده هاشم رشت به سمت آستانه اشرفیه خواهند رفت و پس از آن به منطقه زیباکنار رشت می روند که مرحله رفت این مسابقات به اتمام خواهد رسید.

واحدی اضافه کرد:شرکت کنندگان رالی خانوادگی وزارت ورزش و جوانان کشور پس از یک روز استراحت،مرحله برگشت این رقابت ها را از روز شنبه و از مسیر زیباکنار رشت به سمت تهران آغاز خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد:پس از اتمام این مرحله، امتیازات خودروهای شرکت کننده در این دوره از رقابت ها در هر 2 مرحله رفت و برگشت محاسبه و نفرات برتر انتخاب می شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: