• جمعه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9511-1991-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/ایرانی تهدیدپذیر نیست/

مسئولین با پیروی از اندیشه‌های انقلابی به مردم خدمت کنند

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران اسلامی همواره پس از گذشت 38 سال از عمر انقلاب همواره با حضور در عرصه‌های مختلف از ولایت و آرمان‌های انقلاب دفاع کرده‌اند لذا به مسئولین توصیه می‌کنم که با پیروی از اندیشه‌های انقلابی به مردم خدمت کنند.

دکتر ذبیح‌الله نیکفر، نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان، با بیان اینکه ملت ایران همواره در همه صحنه‌ها و عرصه‌های انقلاب اسلامی حضوری فعال و پر رنگ داشته است، اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی نشاندهنده این است که مردم با انقلاب، شهدا و امام(ره)عهد و میثاق دیرینه دارند و همواره مردم در همه عرصه‌های انقلاب، دفاع مقدس و دفاع از حرم خالق زیباترین صحنه‌ها بوده‌اند.

وی با بیان اینکه پیام راهپیمایی امروز به قدرت‌های استکباری این است که هیچ نقشه و توطئه‌ای نخواهد توانست مردم را از اهداف امام(ره)، راه انقلاب و شهدا دور کند، افزود: حضور ملت ایران در صحنه‌های مهم سیاسی که همه چشم‌های جهان به ایران خیره شده، سبب می‌شود افکار عمومی دنیا به این آگاهی برسد که مردم ایران پس از گذشت 38 سال از انقلاب اسلامی هنوز برای دفاع از ارزش‌های دینی در صف نخست هستند.

نیکفر با بیان اینکه ملت ایران همواره در برابر استکبار ایستاده است، گفت: امسال نیز مانند همه سال‌ها بار دیگر استکبار به این جمع‌بندی می‌رسد که همه توطئه‌ها و برنامه‌های آنها نسبت به ملت و انقلاب به جایی نرسیده و یاس دشمنان و کفار را شاهد خواهیم بود.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس دهم بیان کرد: مردم ما امسال شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را با صلابت‌تر تکرار می‌کنند تا انقلاب اسلامی با اقتدار تداوم یابد.

وی ادامه داد: مردم ایران اسلامی همواره پس از گذشت 38 سال از عمر انقلاب همواره با حضور در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی از ولایت و آرمان‌های انقلاب دفاع و حمایت کرده‌اند لذا به مسئولین توصیه می‌کنم که با پیروی از اندیشه‌های انقلابی در همه عرصه‌ها به مردم خدمت کنند.

نیکفر تصریح کرد: امیدواریم ملت، دولت و مجلس در کنار هم تحت لقای ولایت فقیه دست به دست هم دهند تا پرچم عدالتخواهی جهانی به دست امام زمان(عج) برسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: