• جمعه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9511-693-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسابقه عكس رشت سپید برگزار می‌شود

مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری رشت به برگزاری مسابقه عكاسی «رشت سپید» اشاره كرد و گفت: علاقمندان می‌توانند عكس‌های گرفته شده از سطح شهر رشت در روزهای برفی را تا 22 بهمن به ایمیل یا آدرس تلگرامی سازمان فرهنگی شهرداری رشت ارسال کنند.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، علیرضا حسنی، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در حاشیه فعالیت هنرمندان برای خلق آثار برفی گفت: شهر رشت مملو از هنرمندان خلاق است که از فرصت‌ها به نحو مطلوبی بهره می‌برند.

وی اقدام خودجوش هنرمندان برای چنین فعالیت‌هایی را تحسین برانگیز عنوان کرد و گفت: چنین فعالیت‌هایی که نشاط عمومی را به همراه دارد باعث پویایی جامعه می‌شود و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با مشارکت شهرداری منطقه دو رشت در راستای تقویت چنین فعالیت‌هایی از چند اثر برتر تقدیر خواهد کرد.

وی به برگزاری جشنواره‌ها در راستای شعار «شهر رشت شهر جشنواره‌ها» اشاره کرد و گفت: در آینده نزدیک شاهد جشنواره‌های مناسب با مشارکت منطقه دو در پیاده راه خواهیم بود.

حسنی به برگزاری مسابقه عكاسی «رشت سپید» اشاره كرد و افزود: علاقمندان می‌توانند عكس‌های گرفته شده از سطح شهر رشت در روزهای برفی را تا 22 بهمن به آدرس ایمیل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت farhangi1.rasht.ir و یا به شماره تلگرام 09017408293 ارسال نمایند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در پایان گفت: از نفرات برتر پس از داوری آثار طی مراسمی تقدیر به عمل خواهد آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: