• چهارشنبه ۲۹ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9510-1292-5
  • خبرنگار : 19
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون آموزشی جهاددانشگاهی گیلان خبر داد:

اخذ رشته های جدید در مراکز آموزشی جهاددانشگاهی گیلان

معاون آموزشی جهاددانشگاهی گیلان از موفقیت موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی شعبه رشت در اخذ 6 رشته جدید خبر داد و گفت:در صورت تصویب رشته های درخواست شده امید است پذیرش دانشجویان به ویژه در مقطع کارشناسی ارشد افزایش یابد.

آریامن قویدل در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان از موفقیت موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی شعبه رشت در اخذ 6 رشته جدید در مقاطع کاردانی،کارشناسی و کارشناسی ارشد خبر داد و اظهار کرد:رشته های کارشناسی ارشد شامل عمران، سازه هیدرولیکی و معماری بوده است.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان گیلان با بیان اینکه مراکز علمی کاربردی رشت،رودسر،لنگرود و انزلی نیز مجموعا موفق به اخذ 14 رشته جدید در مهر و بهمن 95 شده اند،افزود:سایر رشته های مورد نظر نیز در مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی درخواست شده و شرایط برای اجرای این دوره ها در صورت موافقت با درخواست دوره، فراهم شده است.

وی درخصوص توسعه موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی شعبه رشت و مراکز علمی کاربردی،تصریح کرد: 989 نفر در مهر و بهمن 95 در مراکز و موسسه پذیرش شده اند که شامل 451 نفر در موسسه در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد، 103 نفر در مرکز رودسر، 289 نفر در مرکز انزلی، 109 نفر در مرکز رشت و 37 نفر در مرکز لنگرود می باشد.

قویدل خاطرنشان کرد:در صورت تصویب رشته های درخواست شده امید است پذیرش دانشجویان به ویژه در مقطع کارشناسی ارشد افزایش یابد.

وی با بیان اینکه در این مدت اقداماتی درخصوص اخذ مالکیت فضای آموزشی لنگرود صورت گرفته،عنوان کرد: امیدواریم با توجه به ساخت بنای موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی شعبه رشت در فضای جدید آموزشی در مجاورت مسکن مهر در مساحتی حدود 7 هزار متر مربع، شاهد توسعه هرچه بیشتر و کیفی سازی آموزش های بلندمدت باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: