• دوشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9510-693-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آموزش و پرورش حمایت از تشکل های دانش آموزی را با اولویت دنبال می کند

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: علی رغم موانع و مشکلات موجود، آموزش و پرورش حمایت از اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و برنامه های آن را با اولویت دنبال خواهد کرد.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، مهدی حاجتی، مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در دیدار با مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان ضمن تقدیر از برنامه های اجرا شده در فصل پاییز همچون طرح انسجام، عملیات محرم و گرامیداشت 13 آبان، اظهار کرد: خروجی حمایت از اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و برنامه های آن، موجب منفعت آموزش و پرورش است.

وی افزود: به اعضای کادر ستادی و دانش آموزان فعال انجمن اسلامی برای فعالیت های ارزشمند صورت گرفته خسته نباشید می گویم.

حاجتی گفت: علی رغم موانع و مشکلات موجود و محدویت های مالی، آموزش و پرورش حمایت از اتحادیه و برنامه های آن را با اولویت دنبال خواهد کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان، با تأکید بر اینکه کارها را با قوت و استحکام هر چه بیشتر دنبال کنید، تصریح کرد: برنامه ریزی بلند مدت و هدف دار را جزء اصول فعالیت های خود قرار دهید.

وی اجرای مناسب توافق نامه و حمایت ویژه از برنامه های آتی اتحادیه همچون «مدرسه انقلاب» و «مداد کم رنگ» را متذکر شد و عنوان کرد: حمایت از اتحادیه و تشکل های دانش آموزی را وظیفه خود می دانیم.

در ادامه این دیدار یاسر تقوی، مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته ماه های اخیر اتحادیه، برنامه های آتی این تشکل را تشریح کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: