• پنجشنبه ۲ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9510-393-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش خبر داد:

شرکت بیش از سه میلیون نفر در پرسش مهر 16

مدیرکل فرهنگی، هنری و اردویی وزارت آموزش و پرورش گفت: در پرسش مهر 16 رئیس جمهور سه میلیون و 200 هزار نفر شرکت کردند که 250 نفر در رشته‌های مختلف برگزیده شدند.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، مهدی علی اکبرزاده، مدیرکل فرهنگی و هنری و اردویی وزارت آموزش و پرورش امروز در مراسم تجلیل از برگزیدگان پرسش مهر 16 که در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد، اظهار کرد: پرسش مهر فرصتی است که همه می‌توانند با شرکت در آن نظرات و دیدگاه‌های خود را در مورد موضوعات مختلف، بیان کنند.

علی اکبرزاده گفت: در پرسش مهر 16 رئیس جمهور سه میلیون و 200 هزار نفر شرکت کردند که 250 نفر در رشته‌های مختلف برگزیده شدند.

وی با اشاره به پرسش مهر 17 که در مورد نفی خشونت است، افزود: باید چهره رحمانی دین اسلام را با استفاده از زبان هنر و قابلیت‌های فضای مجازی به دیگران نشان دهیم.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش گفت: پرسش مهر 17 نوید دهنده روزهایی بهتر برای ایران اسلامی است و امیدواری، پرهیز از خشونت و مهربانی از ثمرات این پرسش راهبردی است.

در ادامه سیده حمیرا ذکی‌پور، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گیلان اظهار کرد: پرسش مهر که از سوی عالی‌ترین مسئول اجرایی کشور در بازگشایی مدارس مطرح می‌شود، نشان از توجه ویژه نظام به تعلیم و تربیت دارد.

وی پرورش روحیه مشارکت جویی، ایجاد روحیه خودباوری و آشنایی با موانع توسعه را از مهم‌ترین اهداف طرح پرسش مهر ذکر کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: