• شنبه ۲۷ آذر ماه، ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 959-692-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

سومین همایش تجلیل از پژوهشگران فومن برگزار شد

سومین همایش تجلیل از پژوهشگران شهرستان فومن در حالی برگزار شد که فرایند فراخوان شرکت در این همایش از 5 آبان ماه کلید خورده و تا 10 آذر ماه ادامه داشت.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، سید مهدی پُرسا در سومین همایش تجلیل از پژوهشگران شهرستان فومن ضمن تبریک هفته وحدت و ولادت پیامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع) و همچنین هفته و روز پژوهش، به تشریح فعالیت های دبیرخانه سومین همایش تجلیل از پژوهشگران شهرستان فومن پرداخت و عنوان کرد: با توجه به اینکه داوری در خصوص رشته های مختلف تحصیلی صرفا به بررسی و ارزیابی بر اساس سطح کیفی ژورنال ها و مقالات ISI ، ISC ،Paper  و همایش های بین المللی، ملی و منطقه ای و ... بود ، صرفا از پژوهشگران صفحه اول آثار منتشر شده اخذ گردید و داوری های تخصصی ای بر روی محتوای اصل تولیدات مدنظر قرار نداشت.

دبیر سومین همایش تجلیل از پژوهشگران شهرستان فومن افزود: نکته ای که در این بین بسیار قابل توجه است وجود مقالات و پژوهش هایی در سطح بسیار عالی در نشریات و ژورنال های علمی دنیا، نمایه شده در Science Direct  ،Springer  وغیره بود که داوران محترم به ارزش علمی و کاربردی این آثار تاکید ویژه داشتند و باعث افتخار ماست که جوانان شایسته فومنی در سراسر دنیا باعث رشد و تولید علم هستند.

سومین همایش تجلیل از پژوهشگران شهرستان فومن با استقبال خوب مردم و میهمانانی که از استان و شهرستان در یک روز سرد و برفی حضور داشتند برگزار و از نفرات برتر بخش های مختلف با اهدای لوح و تندیس همایش قدردانی به عمل آمد.

هیات  داوری سومین همایش تجلیل از پژوهشگران متشکل از  دکترحسین کامران زاده فومنی (مشاور وزیر بهداشت و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران ) - علی باستی (معاون دانشجویی دانشگاه گیلان و عضو هیات علمی دانشگاه گیلان) - حسین افراخته (مدیر گروه مهندسى برق دانشگاه گیلان و عضو هیات علمی دانشگاه گیلان) – علی فرخ بخت فومنی (معاونت برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت وعضو هیات علمی دانشگاه آزاد واحد بندرانزلی ) امین اسماعیلی (دکترای تخصصی مهندسی شیمی از دانشگاه پلی تکنیک مونترال) – مهرداد توکلی راد (عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور فومن ) بود.

سومین همایش تجلیل از پژوهشگران شهرستان فومن در حالی برگزار شد که فرایند فراخوان شرکت در این همایش از 5 آبان ماه کلید خورده و تا 10 آذر ماه ادامه داشت. در این همایش 27 نفر از 29 نفر پژوهشگری که آثار خود را به دبیرخانه سومین همایش ارسال کرده بودند، آثارشان به هیات علمی – داوری ارجاع داده شد.

در بخش تالیف و ترجمه کتاب هیات داوران هیچ اثری را شایسته دریافت تندیس سومین همایش ندانسته و تنها به پاس قدردانی از زحمات پدیدآورندگان آثار به ترتیب حروف الفبا از دکتر میثم عفتی و دکتر سجاد گشتی و مینو یوسفی تقدیر به عمل آورده شد.

در بخش پژوهش نیز هیات داوران به ترتیب حروف الفبا دکتر فرانک پیشگر عضو شورای شهر رشت، دکتر سید امید گشتی و مینو یوسفی  را به عنوان پژوهشگران برتر شهرستان فومن در سال 1395 انتخاب کرده و با اهدای لوح و تندیس پژوهشگر برتر این همایش از آنان تقدیر به عمل آورده شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: