• پنجشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-30289-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

كشف بیش از 700 عدد آمپول غیرمجاز در لاهیجان

فرمانده انتظامی لاهیجان از كشف 750 عدد آمپول غیرمجاز نیروزا در این شهرستان خبر داد.

به گزار ایسنا - منطقه گیلان، سرهنگ رسول عزیزی با اعلام این خبر گفت: در راستای تحقق شعار سال و با هدف حمایت از تولید داخلی، طرح مبارزه با قاچاق كالا در دستور كار پلیس شهرستان لاهیجان قرار گرفت.

وی افزود: در راستا اجرای این طرح و با توجه به خبرهای دریافت شده مبنی بر فعالیت فردی سودجو در زمینه تهیه و توزیع داروهای غیرمجاز بدن‌سازی در سطح شهرستان لاهیجان، اقدامات همه جانبه در خصوص شناسائی و دستگیری متهم این پرونده آغاز شد.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس پس از انجام تحقیقات نامحسوس متهم پرونده مورد نظر و محل اختفاء داروها را شناسائی كردند.

سرهنگ عزیزی با اشاره به اینكه با هماهنگی قضائی و طی یک عملیات متهم 34 دستگیر شد، تصریح کرد: در محل دستگیری متهم 750 عدد آمپول غیرمجاز نیروزا كشف شد؛ كارشناسان ارزش آمپول‌های كشف شده را 225 میلیون ریال اعلام كردند.

وی ورزش را یكی از اصلی‌ترین راه‌های رسیدن به سلامتی اعلام كرد و افزود: استفاده از این گونه داروها می‌تواند صدمات جبران‌ناپذیری به سلامت انسان وارد كند.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان با اشاره به اینكه متهم دستگیر شده با تشكیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد از شهروندان به خصوص جوانان خواست، چنانچه در كنار ورزش از هرگونه مكمل و دارویی استفاده می‌كنند حتما این دارو‌ها را زیر نظر پزشک استفاده و از داروخانه‌های معتبر تهیه كنند.


انتهای پیام