• چهارشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-29189-5
  • منبع خبر : رشت
  • چاپ

نقش محوری زنان در بنیان خانواده و جامعه مسئولیت پذیری آنان است

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان به نقش زنان در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی اشاره کرد و گفت: مسئولیت پذیری، نقش محوری زنان در بنیان مستحکم خانواده و جامعه است.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، کیمیا تنهایی به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب در نشست با بانوان شاغل در استانداری با تبریک اعیاد دهه کرامت، به نقش زنان در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی اشاره کرد و افزود: مسئولیت پذیری، نقش محوری زنان در بنیان مستحکم خانواده و جامعه است.

وی با بیان اینکه مطالعات انجام شده در مباحث کلان نشان داده که اعتماد به زنان و اعطای مسئولیت به آنان نتایج بهتری را به دنبال دارد،تصریح کرد: رعایت قانون و سلامت اخلاقی، اقتصادی و اجتماعی از دیگر دستاوردها در حوزه مدیریت بانوان است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان با تاکید بر لزوم ارائه پیشنهاد و انتقاد از سوی کارمندان در جهت افزایش بهره وری در محیط کار خاطرنشان کرد:در صورت امکان انتقادات و انعکاس کاستی ها همراه با ارائه راهکارهای عملی باشد.

مهارت افزایی، افزایش بهره وری ،ارتقاء سطح رفاهی و توجه به سلامت روانی کارکنان از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

حجت الاسلام حجازی  در ادامه این نشست  با تبریک فرا رسیدن دهه کرامت به بیان فضایل رفتاری امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) پرداخت.

وی انتصاب بانوان در جایگاه مدیریتی گیلان را جهشی مثبت در حوزه سیاست خواند و افزود: توجه به توانمندی بانوان و بهره گیری از توان مدیریتی آنان با روند مطلوبی را در گیلان دارد.

رئیس ستاد اقامه نماز استان گیلان خاطرنشان کرد: بانوانی که در سطوح مدیریتی قرار دارند الگوی رفتاری دیگر بانوان جامعه محسوب می شوند که در کنار رعایت عفاف و حجاب،نقش موثری در روند توسعه کشور ایفا می کنند.


انتهای پیام