• شنبه ۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 982-694-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

اهدای کاپ قهرمانی شهرداری آستارا در لیگ سه فوتبال کشور

طی مراسمی ویژه، مدال و کاپ قهرمانی تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا در گروه اول لیگ دسته سوم باشگاه های کشور به بازیکنان و کادر فنی این تیم اهدا شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، در چارچوب هفته هفدهم مرحله نهایی لیگ دسته سوم باشگاه های کشور، تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا در آخرین بازی خانگی به مصاف تیم شهدای دهنو آران و بیدگل رفت و موفق شد این تیم را با گل دقیقه 83 پژمان ثباتی شکست دهد.

نماینده آستارا که به دلیل آماده نبودن چمن مصنوعی استادیوم وحدت، بازی های خود را در زمین چمن روستای سیبلی (از توابع بخش لوندویل) برگزار می کرد، دو هفته مانده به پایان مسابقات، ضمن کسب مقام قهرمانی گروه اول، مجوز حضور در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور را از آن خود کرد.

یاران حسن اشجاری (سرمربی شهرداری آستارا) در این لیگ 11 پیروزی، 4 تساوی و دو شکست کسب و با 37 امتیاز و نمایشی فوق العاده در این فصل، سهیمه ای جدید برای استان گیلان در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور به دست آوردند.

در این رقابت ها پس از تیم شهرداری آستارا، تیم های میلاد مهر تهران با 28 امتیاز در رده دوم و شهرداری نوشهر و پاس گیلان هر دو با 26 امتیاز و تفاضل گل در رده های دوم، سوم و چهارم قرار دارند.

بدون احتساب بازی پلی آف تیم فوتبال داماش گیلان با نیروزمینی تهران برای کسب مجوز حضور در لیگ دسته اول باشگاه های کشور (آزادگان)، تیم فوتبال شهرداری آستارا به همراه این تیم و دو تیم شهرداری فومن و چوکا تالش، نمایندگان استان گیلان در فصل 99- 1398 لیگ دسته دوم باشگاه های کشور خواهند بود.

لازم به توضیح است، در هفته پایانی گروه اول لیگ دسته سوم، تیم های پاس گيلان با شهرداری اردبیل، شهرداري نوشهر با شهرداری آستارا و شهروند فريدونكنار با میلادمهر تهران رقابت های نفس گیری را خواهند داشت تا تکلیف دومین تیم صعود کننده این گروه به لیگ دسته دوم مشخص شود.


انتهای پیام