• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-33589-5
  • منبع خبر : رشت
  • چاپ

/چهل سالگی انقلاب/

حضور مردم کلید راهگشای تمام مسیرهای انقلاب

رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه حضور همه اقشار مردمی کلید راهگشای تمام مسیرهای انقلاب است، گفت: کشاورزان گیلانی بار دیگر با حضور پرشور خود برگ زرینی دیگری از افتخارات گیلان در حمایت از نظام را ورق زدند.

علی درجانی در گفت و گو با ایسنا-منطقه گیلان گفت: روستاییان و کشاورزان گیلانی همانطور که با تلاش‌های شبانه‌روزی و تولید محصولات بخش مهمی از امنیت غذایی کشور را تامین می‌کنند با حضور خود در صحنه‌های مختلف سیاسی نیز نقش مهمی در حمایت از نظام و انقلاب اسلامی ایران ایفا می کنند.

وی افزود: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی بزرگ 22بهمن در چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران آرزوی صدمه به انقلاب را بر دل دشمن گذاشت.

درجانی با بیان اینکه امروز دشمنان دریافتند که مردم با فشارها عقب‌نشینی نمی‌کنند،خاطرنشان کرد: حضور مردم کلید راهگشای تمام مسیرهای انقلاب است و امروز همه اقشار از پیر و جوان در این راهپیمایی حضوری حماسی داشتند.   

وی تصریح کرد: کشاورزان گیلان نیز همواره در کنار همه اقشار جامعه و گاهی پیشروتر در کنار انقلاب ایستاده‌اند و امروز نیز با حضور خود در حمایت از نظام مشت‌هایشان را به سمت دشمنان نشانه گرفته بودند و مشت محکمی بردهان یاوه گویان زدند.


انتهای پیام