• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-33489-5
  • منبع خبر : رشت
  • چاپ

/چهل سالگی انقلاب/

راهپیمایی امروز پیامی روشن به جهان مخابره کرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22بهمن امروز پیامی بسیار بزرگ  و مهم به جهان مخابره کرد.

محمد احمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا-منطقه گیلان، در حاشیه راهپیمایی یوم الله 22بهمن رشت گفت: علیرغم وضعیت جوی نامناسب در استان شاهد هستیم که همه مردم گیلان بسیار باشکوه در این راهپیمایی بزرگ شرکت کردند و بار دیگر در حمایت از نظام حماسه آفریدند.

وی افزود: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22بهمن امروز پیامی بسیار مهم به جهان مخابره کرده است.

احمدی خاطر نشان کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی بار دیگر نقشه‌های دشمنان انقلاب و نظام را که چهل است برای تضعیف نظام لحظه‌ای از پای ننشسته‌اند، را نقش برآب کرد.

وی تصریح کرد: دشمنان فکر می‌کردند با توجه به نقدهایی که برخی از مردم بر وضعیت اقتصادی دارند می‌توانند، آنها را تحریک کنند تا در مقابل نظام بایستند،اما امروز مردم نشان دادند که تحت هر شرایطی نه در مقابل نظام بلکه همواره در کنار نظام ایستاده‌اند و مشت‌های گره کرده خود را به سوی دشمنان انقلاب اسلامی ایران نشانه می‌گیرند.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان گفت:دشمنان همواره ترس از وحدت و یکپارچگی داشتند که مردم در چهلمین سال پیروزی انقلاب داشته باشند و امروز با مشاهده حضور با شکوه مردم شکست سختی خوردند.   

 


انتهای پیام