• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-25189-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

جوان موثرترین قشر جامعه است

استاندار گیلان با بیان اینکه جوان موثرترین قشر جامعه است، گفت: متاسفانه با رواج مدرک گرایی بدون توجه به مهارت پروری، چالش‌هایی برای جوانان بوجود آمده است.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، مصطفی سالاری امروز در ستاد ساماندهی جوانان که در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد، با تاکید براینکه باید در ستاد ساماندهی جوانان طرح و برنامه ارائه شود، اظهار کرد: طرح‌های پیشنهادی باید ابتکاری و خلاقانه و بدور از آرمان گرایی باشد.

استاندار گیلان با بیان اینکه مبحث جوانان مبحث جامعه است، افزود: اگر هر مشکلی در جامعه حل شود، نیاز جوانان هم مرتفع می‌شود. متاسفانه با رواج مدرک گرایی بدون توجه به مهارت پروری، چالش‌هایی برای جوانان بوجود آمده است.

سالاری با بیان اینکه جوان موثرترین قشر جامعه است، گفت: باید به جوانان نقش دهیم، در راستای نقش دهی به جوانان، اعلام می‌کنیم هر بازنشسته‌ای نرود، بازداشت می‌کنیم؛ این عوامل تناقضاتی است که وجود دارد و باعث آسیب می‌شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه جوان امروز هوشیار است و به سهولت از اخبار اطلاع می‌یابد، تصریح کرد: چقدر در رسانه‌های جمعی در راستای برنامه ریزی برای جوانان تولید محتوا کردیم.

وی با بیان اینکه باید از فضاهای موجود بهره ببریم و با ساختمان سازی مخالفم، خاطرنشان کرد: اگر به اندازه‌ای که تعصب ملکی داریم، تعصب کاری داشتیم، اکنون با مشکلات کمتری مواجه بودیم. ساختمان‌های دولتی همه متعلق به ملت و اختیارش با دولت است، اموال اختصاصی نداریم لذا برای خانه های جوان هم در شهرستان‌ها از ساختمان‌های موجود بهره ببرید.   انتهای پیام