• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-9789-5
  • منبع خبر : رشت
  • چاپ

رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان:

جهاددانشگاهی مجری برگزاری آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور

رئیس سازمان جهاددانشگاهی استان گیلان با اشاره به برنامه ریزی های جهاد دانشگاهی در حوزه آموزش تصریح کرد: جهاددانشگاهی مجری و متولی برگزاری آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور است.

دکتر فریبرز جمالزاد در گفت و گو با ایسنا- منطقه گیلان، با اشاره به برگزاری آزمون حضوری دهیاران گیلان در مجتمع آموزش عالی جهاددانشگاهی رشت اظهار کرد: آزمون حضوری دهیاران گیلان روز گذشته با همکاری دفتر روستایی و عشایری استانداری و نظارت اداره حراست استانداری به همت جهادددانشگاهی گیلان برگزار شد.

وی با اشاره به برنامه ریزی های جهاد دانشگاهی در حوزه آموزش تصریح کرد: جهاددانشگاهی مجری و متولی برگزاری آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور است.

رئیس سازمان جهاددانشگاهی استان گیلان افزود: امیدواریم با برنامه ریزی ها و کمک مسئولین و همچنین تکمیل مجتمع آموزشی جهاد دانشگاهی در مسکن مهر رشت که می تواند به عنوان محلی مناسب به لحاظ استاندارد بودن فضای درونی و بیرونی جهت برگزاری آزمون های مختلف در سطح استان باشد بیش از پیش در این حوه نقش آفرین باشیم.

جمالزاد برگزاری آزمون دهیاران را نمود عینی از وقوع چنین رویدادی توسط جهاددانشگاهی در استان عنوان کرد و گفت: با گسترش زیرساخت ها و ظرفیت های موجود در جهاد دانشگاهی می توان زمینه همکاری های بیشتر را با ادارات، سازمان ها و نهادها و ... فراهم کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی همواره با بهره‌گیری از دانش و تجربیات ارزنده خود متناسب با نیاز جامعه و توسعه فناوری، پیشگام تحول و نوآوری در حوزه آموزش بوده است.

 


انتهای پیام