• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-9989-5
  • منبع خبر : رشت
  • چاپ

براثر وقوع سیل؛

مردم دو روستای تالش در خاموشی به سر می برند

فر ماندار تالش با اشاره به قطعی برق دو روستا پی سرای جوکندان و شیخ محله بخش اسالم خواستار تسریع در رفع و وصل برق این روستاها شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، سید عیسی مهدوی در کمیته بحران شهرستان تالش  ضمن تاکید بر حل سریع مشکلات پیش آمده ناشی از بارش شدید باران و بالا آمدن آب 11 رودخانه شهرستان از مسئولین ذیربط خواست در اسرع وقت خسارت وارده را برآورد و به فرمانداری اعلام کنند.

مهدوی به قطعی گاز در روستاهای آسیاب شم ، گیجاو ، شیخ محله و خرجگیل بخش اسالم و روستاهای دهنه طولارود ، دهنه سراگاه و پی سرا جوکندان و چند خانوار سید نیکی بخش مرکزی اشاره کرد و گفت : که 340 خانوار از این روستاها توسط نیروهای امدادی گاز تالش وصل و 170 خانوار به دلیل بالا بودن حجم آب  گاز آنان تا کنون قطع است که به محض فرو کش شدن آب وصل خواهد شد .

فرماندار تالش با اشاره به قطعی برق دو روستا پی سرای جوکندان و شیخ محله بخش اسالم خواستار تسریع در رفع و وصل برق این روستاها شد.

مهدوی ادامه داد: بر اثر جاری شدن سیل شدید از رودخانه کرگانرود که منجر به تخریب دیواره حفاظتی شهر به طول 80 متر و خسارت به پروژه تعریض پل اصلی شهر تالش و خسارت به پروژه احداث دیواره حفاظتی کرگانرود شده است .

به گزارش ایسنا،در این نشست هریک از مسئولان عضو کمیته بحران شهرستان تالش راه حل های ناشی از خسارت سیل را به فرمانداری اعلام کرده اند .


انتهای پیام