• دوشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-2789-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

برخی از پروژه‌های شهرستان رشت نیازمند حمایت‌های ملی هستند

فرماندار شهرستان رشت گفت: پروژه‌های سایت زباله سراوان، روستای فخب و طرح‌های گردشگری از اساسی‌ترین چالش‌های شهرستان هستند که ساماندهی آنها در دستور کار قرار دارد و برنامه ریزی‌های لازم جهت ساماندهی آنها انجام می‌گیرد.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، میرشمس مومنی‌زاده امروز در دیدار با آیت‌الله فلاحتی، نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به شرایط عمومی و مشکلات معیشتی مردم، اظهار کرد: شرایط جامعه به گونه‌ای است که ما باید تلاش کنیم تا اعتماد مردم را افزایش دهیم؛ بعضی از راه‌های اعتماد مردم در ساده زیستی و گره گشایی از مشکلات مردم، حضور در بین آنان و رسیدگی به امور آنان است که در دستورکار قرار دارد.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به پروژه‌های در دست اجرا، گفت: پروژه‌های سایت زباله سراوان، روستای فخب و طرح‌های گردشگری از اساسی‌ترین چالش‌های شهرستان هستند که ساماندهی آنها در دستور کار قرار دارد و برنامه ریزی‌های لازم جهت ساماندهی آنها انجام می‌گیرد، البته برخی از این پروژه‌ها نیازمند حمایت‌های ملی هستند که اثرگذاری بالایی هم دارند.

مومنی‌زاده گفت: اعتقاد بنده به این است که در طول مدت خدمتم کارهای اساسی، زیرساختی و زیربنایی را در حد توان و بضاعت خود به خصوص در شرایط سخت معیشتی مردم دنبال کرده و از روزمرگی و حاشیه دوری کنیم.


انتهای پیام