• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-36989-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

معاون استاندار گیلان:

مشکلات حوزه کتابخانه ها با استفاده از ظرفیت خیرین فرهنگی حل شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان، با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت خیرین در عرصه های مختلف، اظهار کرد: خیرین به خصوص خیرین فرهنگی می توانند با مشارکت خود بیشتر مشکلات در حوزه کتابخانه ها را حل و فصل کنند.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، علی اصغر جمشیدنژاد در نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان گیلان، با اشاره به لزوم هم افزایی و همفکری بیشتر در رفع مشکلات موجود، گفت: باید از کمترین امکانات بیشترین استفاده را برد.

وی افزود: مدیر موفق مدیری است که از منابع کم دستاوردهای مفیدتری داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان، همچنین با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت خیرین در عرصه های مختلف، اظهار کرد: خیرین به خصوص خیرین فرهنگی می توانند با مشارکت خود بیشتر مشکلات در حوزه کتابخانه ها را حل و فصل کنند.

معاون استاندار گیلان، با بیان اینکه امروز بسیاری از مردم در منازل خود کتاب های خوانده شده متعددی دارند، خاطرنشان کرد: فراخوان برای اهدای این کتاب ها از سوی مردم به کتابخانه ها ارائه شود.

جمشیدنژاد عنوان کرد: اگر نتوانیم از ظرفیت ها استفاده مناسبی ببریم، نباید به فکر افزایش کمی زیرساخت ها باشیم.

وی همچنین برگزاری برنامه های فرهنگی خصوصا نقد منابع و کتب مختلف را از مهمترین نشانه های گویایی کتابخانه عنوان کرد و یادآور شد: جلسات نقد و بررسی کتاب به عنوان یکی از فعالیت های فرهنگی در کتابخانه ها مورد توجه قرار گیرد.


انتهای پیام