• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-22889-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

با حضور سخنگوی دولت صورت می گیرد؛

برگزاری اختتامیه جشنواره ملی مطبوعات در منطقه آزاد انزلی

مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان، از برگزاری آیین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان اولین جشنواره ملی مطبوعات در منطقه آزاد انزلی با حضور سخنگوی دولت در این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، فیروز فاضلی در جمع خبرنگاران، با اشاره به برگزاری اولین جشنواره ملی مطبوعات محلی و سراسری، پایگاه‌های خبری و خبرگزاری‌ها به میزبانی منطقه آزاد انزلی، اظهار کرد: آخرین هماهنگی‌ها برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: آیین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان جشنواره مذکور روز پنجشنبه، 14 تیرماه همزمان با روز قلم با حضور دکتر نوبخت، سخنگوی دولت و جمعی از مدیران و اهالی رسانه کشور و استان در مرکز همایش‌های بین‌المللی منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان یادآور شد: علاوه بر دکتر نوبخت، استاندار گیلان، رئیس مجمع نمایندگان استان و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی از سخنرانان این برنامه ملی خواهند بود و در ادامه حمید ضیایی‌پرور، مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرپرست هیئت داوران جشنواره به ارائه گزارش داوری آثار پرداخته و در پایان از برگزیدگان این جشنواره تقدیر خواهد شد.

فاضلی اضافه کرد: در حاشیه برگزاری این مراسم، نمایشگاهی یک روزه، مشتمل بر 30 غرفه و با هدف معرفی تاریخچه مطبوعات گیلان و ارائه توانمدی‌های رسانه‌های استان در منطقه آزاد انزلی برپا می‌شود.

وی در پایان ضمن تقدیر از تمامی دستگاه‌های مشارکت‌کننده در برگزاری این جشنواره ملی، از اهالی رسانه استان برای حضور در آیین اختتامیه جشنواره دعوت به عمل آورد.


انتهای پیام