• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-47389-5
  • منبع خبر : رشت
  • چاپ

فرماندار ماسال خبر داد:

اختصاص 11 میلیارد تومان به پروژه های اشتغالزا

فرماندار ماسال از اعطای 10 میلیارد و 920 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزا به 65 طرح اشتغالزای شهرستان در سال جاری خبر داد .

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان،محمد جواد عامر در جلسه ی کارگروه اشتغال این شهرستان با بیان اینکه ظرفیت خوبی جهت اشتغالزایی در شهرستان به ویژه در بخش گردشگری وجود دارد،افزود: در سال جاری 65 طرح اشتغالزایی با اعتبار 10 میلیارد و 920 میلیون تومان در قالب طرح‌های اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی جهت دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل شهرستان معرفی شدند .

رئیس کرگروه اشتغال شهرستان ماسال، بوم گردی و گردشگری را یکی از ظرفیت های بسیار تاثیر گذار جهت توسعه ی اقتصاد و ایجاد اشتغال برای جوانان شهرستان بر شمرد و خاطرنشان کرد: در  راستای  پذیرایی از میهمانان که هم دین و هم در ادبیات ما بسیار بر آن تاکید شده است، البته انتقادها و گله هایی نیز در زمینه ی رفتارهای سوء برخی از گردشگران وجود دارد که این یک مشکل فرهنگی است و باید راهکارهای مناسب فرهنگی برای آن در نظر گرفته شود .

عامر با تشکر از همه ی ادارات ذیربط در زمینه ی اجرای طرح بوم گردی،گفت:با تلاش‌های صورت گرفته بیش از 75 درصد از سهمیه ی شهرستان در زمینه ی طرح بوم گردی محقق شده است و امیدواریم با پی گیری ادارات مربوطه، روند اداری سیر پرونده‌های بوم گردی نیز به زودی تکمیل شود .

وی با اشاره به پی گیری‌های مشترک صورت پذیرفته با همراهی نماینده ی شهرستان جهت سرمایه گذاری بنیاد برکت در شهرستان، اظهار کرد:با توجه به رایزنی های قبلی امیدواریم، تحولی در میزان درآمد مردم شهرستان ایجاد شود.


انتهای پیام