• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-46489-5
  • منبع خبر : رشت
  • چاپ

عضو شورای اسلامی شهر رشت :

مدیریت شهری باید هزینه‌های اجتماعی را بپذیرد

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت:مدیریت شهری در راستای توسعه همه جانبه شهر و رفع نواقص باید هزینه‌های اجتماعی را بپذیرد .

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان،فاطمه شیرزاد با اشاره به وضعیت نامناسب روشنایی پیاده راه فرهنگی رشت اظهار کرد: از دوران فعالیت شورای چهارم اصلاح وضعیت روشنایی پیاده راه فرهنگی مورد تاکید اعضای شورا بوده و تذکراتی نیز از این بابت به شهردار وقت داده شد .

وی با اشاره به اینکه در شورای پنجم نیز به دفعات در کمیسیون خدمات شهری به اصلاح روشنایی پیاده راه فرهنگی تاکید شده است بیان کرد:در هنگام غروب ازدحام جمعیت در پیاده راه بیشتر شده و برای حفظ و تامین امنیت مردم باید روشنایی پیاده راه فرهنگی اصلاح شود .

شیرزاد با تاکید به اینکه مدیریت شهری باید هزینه های اجتماعی را بپذیرد،اظهار کرد: امیدوارم هرچه سریعتر و پیش از فرا رسیدن فصل تابستان و ورود گردشگران به شهر مشکل روشنایی پیاده راه فرهنگی برطرف شود.

وی با قدردانی از عملکرد سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری رشت اضافه کرد: برای نخستین بار افطاری بزرگی در پیاده راه فرهنگی توسط سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت برپا شد که مورد استقبال پرشوری از سوی شهروندان قرار گرفت.

شیرزاد با تاکید بر پرداخت معوقات سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت افزود: فعالان فرهنگی و هنری رشت با دستان خالی مشغول فعالیت بوده و باید از آن‌ها حمایت بیشتری انجام شود .

عضو شورای شهر رشت با اشاره به اینکه نباید فقط به کلنگ زنی پروژه‌ها بسنده کنیم،بیان کرد: پروژه‌ها باید فاز به فاز پیش روی کنند و امیدوارم در مناسبت های مختلف از جمله هفته دولت و ایام الله دهه فجر رشت سهم قابل توجهی از پروژه‌های عمرانی داشته باشد .


انتهای پیام