• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-45689-5
  • منبع خبر : رشت
  • چاپ

اهتمام دستگاه‌ها جهت ساماندهی متکدیان

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رضوانشهر تاکید کرد: دستگاه‌های مرتبط اهتمام بیشتری جهت جمع‌آوری و ساماندهی متکدیان در رضوانشهر داشته باشند.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، ابراهیم چراغی در جلسه اوقات فراغت با بیان این‌که ایجاد نشاط اجتماعی در سطح جامعه اصل موضوع فراغت است، اظهار کرد: در اجرا و برگزاری برنامه‌های فرهنگی و آموزشی مربوط به اوقات فراغت جوانان، باید اثربخشی این برنامه‌ها بعنوان محور مدنظر قرار گیرد و در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان برنامه‌ریزی کنیم.

وی تصریح کرد: دستگاه‌های اجرائی و فرهنگی شهرستان نسبت به ضرورت برنامه‌ریزی در خصوص سیاستگذاری و تدوین برنامه‌های اوقات فراغت جوانان و نوجوانان بویژه در ایام تعطیلات تابستانی و تنظیم برنامه‌ها بصورت هدفمند، متنوع، جذاب بین جوانان و نوجوانان شهری و روستایی اقدام کنند .

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رضوانشهر ادامه داد: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نظارت لازم بر اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری توسط هیأت امناء مساجد داشته باشند .

چراغی تأکید کرد:کلیه دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی شهرستان برنامه‌های اوقات فراغت سال 97 خود را طی جدولی تهیه و در اسرع وقت به فرمانداری اعلام کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رضوانشهر به موضوع بحث ساماندهی متکدیان پرداخت و اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی توسط رسانه‌ها و مطبوعات و همچنین دستگاه‌های فرهنگی در جهت سوق دادن کمک‌های مردمی به سمت مؤسسات خیریه و نهادهای حمایتی را از اقدامات بسیار موثر در راستای تغییر نگرش مردم به این پدیده دانست و خواستار اهتمام بیشتر دستگاه‌های مرتبط جهت جمع‌آوری و ساماندهی متکدیان شد .

چراغی افزود: تکدی‌گری در سطح شهرستان می‌تواند با طراحی سود جویانه بعضی از افراد در این منطقه اتفاق بیفتد که در این راستا شهرداران باید با هماهنگی نیروی انتظامی نسبت به جمع‌آوری این گونه افراد در شهرستان در چارچوب قانون اقدام کنند .


انتهای پیام