• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-45289-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

ویزیت رایگان پزشکان عمومی در درمانگاه سیدالشهدای سپاه آستارا

فرمانده سپاه آستارا از اجرای طرح ویزیت رایگان پزشکان عمومی در درمانگاه شبانه روزی سیدالشهدای این بندر مرزی خبر داد.

سرهنگ جهانبخش آرمان در گفت و گو با ایسنا – منطقه گیلان ، در تشریح جزئیات این خبر ، اظهار کرد : اجرایی شدن رویکرد ارائه خدمات بهینه و بهتر به شهروندان و میهمانان شهرستان مرزی بندر آستارا از اولویت هایی میباشد که در دستور کار دست اندرکاران درمانگاه سیدالشهدا قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در همین راستا طرح ویزیت رایگان بیماران توسط پزشکان عمومی این درمانگاه از عید سعید فطر تا عید نوروز 1398 اجرایی میشود ، ادامه داد : آحاد مختلف مردم می توانند روزهای پنج شنبه هر هفته از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر از خدمات این طرح بهره مند شوند.

سرهنگ آرمان با بیان اینکه کلیه خدمات این درمانگاه در طول سال برای جانبازان ، ایثارگران و خانواده های شهدا رایگان است ، افزود:خدمات آزمایشگاهی برای بسیجیان از عید فطر تا نوروز 1398 با 30 درصد تخفیف انجام میشود.

وی اضافه کرد:آزمایشگاه درمانگاه سیدالشهدا به مدرنترین و پیشرفته ترین دستگاه ها مجهز شده است و کارشناسان مجرب علوم آزمایشگاهی در آن مشغول به کار هستند.

وی با اشاره به خدمات بخش دندانپزشکی در این درمانگاه ، خاطر نشان کرد : این بخش با ارائه تخفیف 20 درصدی در خدمت بسیجیان میباشد.

فرمانده سپاه آستارا در بخش دیگر سخنان خود از کسب رتبه اول درمانگاه سیدالشهدا در میان 9 درمانگاه سپاه در استان گیلان سخن گفت و تصریح کرد : در کسب این جایگاه معاونت بهداشت و درمان سپاه قدس گیلان ، معیارهایی از قبیل ارتقای سطح خدمات دهی مرکز درمانی ، جذب پزشکان متخصص ، راه اندازی تأسیسات مدرن و سایر معیارها را مدنظر قرار داده است.

وی در پایان به ارائه خدمات بسیج جامعه پزشکی در روستاها و محلات شهرستان اشاره کرد و گفت : روستای کانرود به شکل ویژه در قالب اجرای طرح جامعه پزشکی قرار گرفته است و ضمن ایجاد پکیج کامل بهداشتی برای اهالی ، هر ماه یکبار از خدمات پزشکی و دارویی رایگان برخوردار میشوند.


انتهای پیام