• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-62089-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

باید در واسپاری امور به جوانان اعتماد کنیم

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان گفت:باید در واسپاری امور به جوانان اعتماد کنیم زیرا آنها مدیران آینده این کشور هستند و با انگیزه‌ای که دارند موفق‌تر عمل می‌کنند.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان،جان احمد آقایی در نشست هم اندیشی با جوانان که با حضور معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان در استانداری برگزار شد، اظهار کرد:امنیت امروز کشور مدیون رشادت و ایثارگری شهدای جوانی است که در دفاع از این مرز و بوم به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان افزود:در کلام بزرگان همواره بر تهذیب، اوقاف فراغت، علم و تحصیلات جوانان تاکید شده که ما را مکلف به بسترسازی می‌کند.

وی گفت:اگر بسترسازی‌ها در حوزه جوانان به درستی انجام گیرد،قطعا منجربه تعالی و رشد جوانان می‌شود که این یک فرصت برای کشور و نظام خواهد بود، در صورتی که غیر از این عمل کنیم قطعا مشکل آفرین میشود.

آقایی بیان کرد:در جنگ‌هایی که در اسلام با کفار در ادوار مختلف انجام گرفته،همواره جوانان نقش کلیدی داشتند؛همچنین در دفاع مقدس همین جوانان دشمن را خار کردند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان،با بیان اینکه راز موفقیت یک جامعه توسل و تمسک به جوانان است، تصریح کرد:جوانان رکن مهمی در اجتماع هستند که در دولت تدبیر به این قشر توجه شده، حتی یکی از اعضای کابینه این دولت از خود همین جوانان است.

وی بیان کرد:ما باید جوانان را مشارکت دهیم زیرا اینها منابع بسیار مهمی هستند،در نظام‌های موفق دنیا دو منبع همواره به عنوان راز موفقیت‌شان مطرح است، یکی منابع نیروی انسانی جوان و دیگری منابع مالی قوی است؛دیگر نظام‌ها کمتر از هردو منبع مذکور برخوردارند در حالیکه کشور ما هر دو منبع را دارد.

آقایی گفت:باید در واسپاری امور به جوانان اعتماد کنیم زیرا آنها مدیران آینده این کشور هستند و با انگیزه‌ای که دارند موفق‌تر عمل می‌کنند.


انتهای پیام