• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-49689-5
  • منبع خبر : رشت
  • چاپ

مسئول سازمان بسیج طلاب استان گيلان خبر داد:

برگزاری یادواره شهدای روحانی در 5 نقطه گیلان

مسئول سازمان بسیج طلاب استان گيلان از ساماندهی آمار رزمندگان و برگزاری یادواره شهدای روحانی در 5 نقطه گیلان در سال جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، حجت‌الاسلام و المسلمین رجبعلی بابایی عصر امروز در دیدار طلاب بسیجی با نماینده ولی فقیه در گیلان طلاب بسیجی را پرچمداران جهاد معنوی در جامعه خواند و اظهار کرد: بسیج طلاب همانند سایر قشرهای بسیج در سراسر استان راه‌اندازی و فعالیت می‌کند.

وی با بیان اینکه گیلان ۱۵۲ شهید روحانی دارد، گفت : گیلان دارای ۲۵۲ روحانی رزمنده در دوران دفاع مقدس است.

مسئول سازمان بسیج طلاب گيلان از اعزام روحانیون به مناطق عملیاتی شمالغرب و جنوب کشور در غالب روحانیون همراه کاروان خبر داد و گفت: 437 نفر از روحانیون گیلانی به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

بابایی پاسخگویی به شبهات را یکی از رسالت‌های روحانیون اعزامی به مناطق عملیاتی عنوان کرد و افزود: بصیرت افزایی بر اساس فرامین و بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی جزو اولویت های راهیان نور است که حضور روحانیون در کاروان ها می تواند زمینه این بصیرت افزایی را فراهم سازد.

وی با اشاره به برنامه‌های در دست اقدام سازمان بسیج طلاب سپاه قدس گیلان در سال 97 گفت: ساماندهی آمار رزمندگان و برگزاری یادواره شهدای روحانی در 5 منطقه گیلان، تشکیل کمیته مبلغین و شورای هماهنگی بسیج طلاب، راه‌اندازی قرارگاه فرهنگی و بصيرتی امام زمان (عج)، راه‌اندازی قرارگاه عمار و ... از برنامه‌های سازمان بسیج طلاب در سال جاری است .

مسئول سازمان بسیج طلاب گيلان، اجرای برنامه‌های سالانه و ابلاغی، تعامل با نهادهای فرهنگی، اعزام طلاب و روحانیون در سطوح مختلف به سوریه و ... را از برنامه‌های سازمان بسیج طلاب و امور روحانیون گیلان در سال گذشته بیان کرد.


انتهای پیام