• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-33189-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

دستگیری سارق با 11 فقره سرقت منزل در رودسر

فرمانده انتظامی رودسر از شناسایی و دستگیری سارق و کشف 11فقره سرقت منزل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، سرهنگ رمضانعلی پورقاسم در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی وقوع سرقت های متعدد منزل در این شهرستان، مراتب در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی رودسر با بیان این كه ماموران با تحقیقات نامحسوس و بازبینی صحنه های سرقت متهم 47 ساله ای را در این خصوص شناسایی كردند، افزود: ماموران طی عملیات پلیسی متهم را در منزلش دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل كردند.

وی با اشاره به اینكه متهم در بازجویی فنی ماموران به 11 فقره سرقت منزل با همدستی فرد دیگری اعتراف كرد، بیان کرد: ماموران در منزل متهم مقادیر قابل توجهی از اموال مسروقه را کشف و ضبط كردند.

این مقام انتظامی با اشاره به ارزش 200 میلیون ریالی كشفیات از منزل متهم، از تلاش ماموران برای شناسایی و دستگییر همدست متهم خبر داد و تصریح كرد: متهم با تشكیل پرونده به دادسرا ارسال و با قرار صادره روانه زندان گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر با اشاره به شیوه سرقت سارقان كه با شناسایی خانه های خلوت و به طور شبانه اقدام به سرقت منزل می كردند از مردم این شهرستان خواست، منازل خود را به منظور جلوگیری از سرقت به تجهیزات ایمنی و دوربین مداربسته مجهز نمایند.


انتهای پیام