• جمعه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-37189-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

فرماندار لنگرود خبر داد:

بهره برداری از 150 طرح عمرانی لنگرود در دهه فجر

فرماندار لنگرود گفت: 150 طرح عمرانی با اعتبار 25 میلیارد تومان در ایام دهه مبارک فجر در شهرستان لنگرود به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، سید رضا جوادپور در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ایام الله دهه فجر فرصتی است که ملت ایران نسبت به امام عزیز و شهدا ادای دین کنند و تاکید عمومی در همه برنامه ها این است که در طول دهه فجر همیشه خود را مدیون امام و شهیدان بدانیم.

فرماندار شهرستان لنگرود، با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران امروز جزو مقتدرترین کشورهای منطقه است، افزود: دنیا باور کرده است که جمهوری اسلامی با اتکا به انقلاب و رهبری الهی و ولایی در دنیای امروز به عنوان یک کشور مترقی و مقتدر در عرصه های داخلی، خارجی و بین المللی شناخته می شود.

وی با بیان اینکه امسال جشن های ویژه انقلاب با در نظر گرفتن ایام فاطمیه در شهرستان برگزار شود، اضافه کرد: امروز در اوج استقلال و عظمت مسیر عدالت و پیشرفت را با اتکا به منابع داخلی و مردم و بدون هیچگونه وابستگی به ابرقدرت ها طی خواهیم کرد.

این مقام مسئول، با بیان اینکه 22 بهمن نمایش وفاداری ملت ایران نسبت به نظام، انقلاب و رهبری است، تصریح کرد: امسال نیز در صفوف متحد در یوم الله 22 بهمن شرکت پرشور و گسترده خواهیم داشت و نشان می دهیم که این ملت از یاوه گویی های دشمنان هیچ وحشتی ندارند.

جوادپور، با اشاره به اینکه ما باید حول محور ولایت و رهبری متحد و منسجم باشیم، عنوان کرد: از تفرقه و اختلاف، دوری کنیم و از تزریق فضای ناامیدی به جامعه بپرهیزیم و ارزش های انقلاب را به نسل جدید انتقال دهیم لذا

فرماندار لنگرود، شعار دهه فجر امسال را «سربلندی ملت ایران در پرتو جمهوری اسلامی، اقتدار همه جانبه و اقتصاد مقاومتی» دانست و اظهار کرد: از اولین هفته دولت تدبیر و امید تا دهه فجر امسال در مجموع یک هزار و 71 پروژه با اعتبار 332 میلیارد تومان در حوزه مسائل عمرانی در شهرستان لنگرود به بهره برداری رسید.

وی از افتتاح 150 پروژه با اعتبار 25 میلیارد تومان در دهه فجر امسال خبر داد و خاطرنشان کرد: مهم ترین این طرح های عمرانی در حوزه شهرسازی و راهداری با چهار پروژه با اعتبار 5 میلیارد و 274 میلیون تومان، جهاد کشاورزی با دو پروژه 295 میلیون تومان و شهرداری ها با 11 پروژه با اعتبار 7 میلیارد و 994 میلیون تومان است. در حوزه بخشداری ها و دهیاری ها هم 11 پروژه با مبلغ 939 میلیون تومان به بهره برداری می رسد.


انتهای پیام