• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-45089-5
  • منبع خبر : رشت
  • چاپ

استاندار گیلان:

مشکلات مردم را احصاء و به دنبال حل آن باشیم

استاندار گیلان با بیان اینکه بخشنامه و مقررات را به گونه‌ای تفسیر نمایید که تسهیل کننده کار مردم باشد،افزود: مشکلات مردم را احصاء و به دنبال حل آن باشید .

به گزارش ایسنا - منطقه گیلان؛ دکتر مصطفی سالاری در کارگروه صادرات غیرنفتی و شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی که در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد، با انتقاد از تعدد کارگروه‌های مشابه اظهار کرد: در برخی موارد تعدد کارگروه‌های مشابه، موجب سردرگمی بخش خصوصی خواهد شد که از کدام منظر می‌تواند با بخش دولتی گفتگو کند .

وی افزود: تلاش استان بر این است تا با برگزاری مشترک کارگروه‌های با موضوعات مشابه، این سردرگمی بخش خصوصی را کاهش دهد .

استاندار گیلان همچنین رقابت بنادر استان با بنادر همسایه را موجب تقویت و عامل موثر در رفع مشکلات بنادر دانست و گفت: این رقابت‌ها موجب خواهد شد تا ایرادات شناسایی و تلاش در جهت از بین رفتن آن صورت پذیرد .

وی با بیان اینکه بخشنامه و مقررات را به گونه‌ای تفسیر نمایید که تسهیل کننده کار مردم باشد،ادامه داد: مشکلات مردم را احصاء و به دنبال حل آن باشیم .

دکتر سالاری با بیان اینکه همه باید برای مردم کار کنیم ،افزود: بخش خصوصی نیز مردم هستند و نباید به صورت تحکمی با مردم و بخش خصوصی گفتگو کنیم .

استاندار گیلان بر ضرورت کمک مدیران به توسعه بخش گردشگری تأکید کرد و گفت: به یاری خداوند طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بخش اعظمی از فرصت‌های شغلی استان در 1 تا 2 سال آینده را از بخش گردشگری انتظار داریم .

دکتر سالاری برگزاری این نشست‌ها را با هدف گفتگوی بدون تعارف طرفین و ارائه راهکار روشن و کارشناسی عنوان کرد و افزود: نباید جلسات جنبه تشریفاتی داشته و با این رویکرد تصمیم‌گیری کنیم .


انتهای پیام