• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-37589-5
  • منبع خبر : رشت
  • چاپ

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان:

گسترش سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی چشم انداز شهرک های صنعتی است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان گفت: شناخت موانع جذب و گسترش سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی، چشم انداز روشنی از عوامل مؤثر بر جذب و گسترش سرمایه گذاری داخلی و خارجی ارائه می کند.

به گزارش ایسنا - منطقه گیلان، شهیدی،گفت: یکی از مسیرهای اصلی تحقق حماسه اقتصادی از کانال شهرک‌های صنعتی می‌گذرد و تقویت شهرک‌های صنعتی منجر به تحقق حماسه اقتصادی و ارتقای تولید ملی خواهد شد.

وی ادامه داد: توسعه اقتصادی نیازمند سرمایه‌گذاری در بخش‌ها و فعالیت‌های مختلف اقتصادی است.بدون سرمایه‌گذاری در طرح های زیربنایی و روبنایی نمی توان انتظار گسترش اشتغال، تولید و رفاه اقتصادی را داشت.

شهیدی عنوان کرد:اگر موضوع اشتغال جوانان برای ما مهم است باید حمایت از تولید را مورد توجه قرار دهیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان گفت:شهرک‌های صنعتی محلی ایده آل برای صنعتگران بوده و لازم است تا زیرساخت‌های مورد نیاز تامین شود تا صنعتگران بدون دغدغه به فعالیت خود ادامه دهند .

وی عنوان کرد: سعی خواهیم کرد انتظارات و مسایلی که از سوی صنعتگران مطرح می‌شود با اتکا به توانمندی‌های داخلی شرکت و منطبق با موقعیت های موجود آن رفع شود.

شهیدی تاکید کرد: شناخت موانع جذب و گسترش سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی، چشم انداز روشنی از عوامل مؤثر بر جذب و گسترش سرمایه گذاری داخلی و خارجی ارائه می کند .

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاری در صنایع کوچک و متوسط راه برون رفت از مشکلات بی‌شمار اقتصادی و ایجاد اشتغالزایی است،خاطرنشان کرد: تولید و اشتغال زمانی رونق می‌گیرد که روند سرمایه‌گذاری در این دسته از صنایع دنبال شود.

انتهای پیام