• سه شنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-83689-5
  • منبع خبر : رشت
  • چاپ

دیدار جهادگران دانشگاهی گیلان با خانواده شهید مدافع حرم «بابک نوری هریس»

مدیران جهاددانشگاهی استان گیلان با خانواده شهید مدافع حرم بابک نوری هریس، جوان ترین شهید مدافع حرم استان دیدار کردند.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، رییس و معاونین و جهادگران جهاددانشگاهی استان گیلان امروز با خانواده «شهید بابک نوری هریس» بیست و دومین شهید تقدیمی استان گیلان در دفاع از حریم حرم آل الله دیدار کردند.

مهندس جمشید رسایی، رییس جهاد دانشگاهی استان گیلان در این دیدار به ایثار و از خودگذشتگی شهدا اشاره و اظهار کرد: مدیون خون شهدا هستیم و معتقدیم مرور خاطرات زندگی این بزرگواران و یادآوری رشادت‌های همه کسانی که در راه اسلام شهید شده و جانفشانی کرده‌اند چراغ راهی برای خدمتگزاران به نظام خواهد بود.

در ادامه این دیدار، پدر شهید مدافع حرم «بابک نوری هریس» ضمن تشکر از حضور جهادگران جهاد دانشگاهی استان گیلان، گفت: «شهید بابک نوری هریس» دارای سجایای اخلاقی و رفتاری برجسته‌ای بود.

وی، تصریح کرد: امیدواریم خون شهدای نظام در بیداری مسولين تاثیرگزار باشد، زیرا ملت همیشه در صحنه بیدار هستند و این بیداری را با حمایت از ولایت و نظام در عرصه‌های مختلف نشان داده‌اند.

به گزارش ایسنا، شهید «بابک نوری هریس» بسیجی جوان آذری زبانی است که همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) در نبرد با تکفیری‌های داعش در عملیات آزادسازی بوکمال سوریه به شهادت رسید.

مراسم تشییع و تدفین این شهید صبح فردا در رشت برگزار خواهد شد.


انتهای پیام