• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-51689-5
  • منبع خبر : رشت
  • چاپ

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان:

گفتمان حسینی یک گفتمان غالب جهانی شده است

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گیلان با اشاره به اینکه خون پاک امام حسین(ع) چراغ هدایت بشریت شده است، گفت:امروز گفتمان حسینی به یک گفتمان غالب در عرصه جهانی تبدیل شده است .

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، حجت الاسلام والمسلمین علیزاده با بیان اینکه ظرفیت زیادی برای برپایی موکب و ارائه خدمات رسانی شایسته به زائران پیاده اربعین حسینی در اوقاف وجود دارد، اظهار کرد:همه ما خادم اهل بیت(ع) هستیم و در این روزها باید از تمامی ظرفیت ها برای اهل بیت(ع) و امام حسین(ع) استفاده کنیم .

با تمام وجود تلاش خواهیم کرد تا میزبان شایسته ای برای عزادران پرشور اربعین حسینی باشیم .

وی، افزود: هر اندازه که دشمن نسبت به قیام امام حسین(ع) حساسیت نشان دهد و هجمه وارد کند ما وظیفه داریم با قدرت بیشتر مراسم عزاداری امام حسین(ع) را که همراه با شور و شعور می باشد برگزار کنیم .

حجت الاسلام علیزاده با اشاره به اینکه خون پاک امام حسین(ع) چراغ هدایت بشریت شده است، تصریح کرد: امروز گفتمان حسینی به یک گفتمان غالب در عرصه جهانی تبدیل شده است .

مدیرکل اوقاف و امورخیریه گیلان با بیان اینکه قدرت های جهانی از حضور میلیونی امت اسلام در پیاده روی اربعین حسینی هراسان هستند، خاطرنشان کرد: هر نوع توطئه ای از سوی دشمنان در مسیر زائران حسینی نمی تواند مانع توقف کاروان بزرگ پیاده روی حسینی به سمت کربلا شود .

وی گفت: باید ورود جدی و انقلابی به مسئله برپایی موکب در اربعین حسینی داشته باشیم و خداوند را شکر کنیم که این فرصت معنوی را در اختیار ما قرار داده است .

به گزارش ایسنا،جلسه هماهنگی برپایی موکب اربعین حسینی اوقاف با حضور مدیران کل اوقاف و امورخیریه استان‌های مازندران، گیلان ، سمنان و لرستان در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران برگزار شد.


انتهای پیام