• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-53389-5
  • منبع خبر : رشت
  • چاپ

هدف از اجرای طرح مهرتحصيلی کمک به دانش‌آموزان نیازمند است

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امورخيريه گيلان گفت: طرح مهر تحصيلی باهدف كمك به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و محروم و از محل نيات واقفين در گيلان برگزار شد .

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، محمد قاسم پور ، هدف از اجرای طرح مهرتحصيلی را کمک به دانش‌آموزان نیازمند عنوان کرد و گفت: اجرای این طرح سبب اجرای روشی مشخص برای کمک به دانش آموزان نیازمند شده و از اعمال سلیقه‌های شخصی جلوگیری می‌کند .

وی، تصریح کرد: در این طرح موضوعاتی از قبیل خرید لوازم التحریر دانش آموزان بی بضاعت، پرداخت هزینه تحصیلی دانش آموزان ، در دستور کار قرار داشت كه امسال 489 بسته تحويل اين دانش آموزان شد.

قاسم‌پور با اشاره به این که طرح مهر تحصیلی در آغاز سال تحصيلي و در راستای اجرای نیت واقفان برگزار می شود ، افزود: طرح مهر تحصیلی از محل درآمد که دارای موقوفات مرتبط و درآمدزا هستند با هدف تجلیل از واقفان و ایجاد وقف های جدید، صورت پذيرفت .

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه با بیان اینکه در این طرح اولویت هایی در نظر گرفته شده است ، افزود: دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی، مناطق محروم و روستایی ، ایتام و دانش آموزان مستمند شرکت کننده در برنامه های قرآنی در اولویت دریافت این تسهیلات و خدمات بودند.


انتهای پیام