• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-53089-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

21 لغایت 26 مرداد صورت می گیرد؛

برپایی نمایشگاه نقاشی «درب های بسته» در رشت

رئیس ارشاد اسلامی رشت از برپایی نمایشگاه نقاشی «درب های بسته» خبر داد و گفت:این نمایشگاه نخستین تجربه نمایشگاه انفرادی صالحه انصاری، هنرمند جوان در شهر رشت است.

دکتر محمد حسن پور در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان،از برپایی نمایشگاه نقاشی «درب های بسته» خبر داد و اظهار کرد: نمایشگاه آثار صالحه انصاری از امروز، 21 لغایت 26 مرداد در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء(ص)اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت برگزار می شود.

رئیس ارشاد اسلامی رشت افزود:در نمایشگاه مذکور 13 اثر نقاشی با ابعاد 100*70 و 70*50 با تکنیک رنگ روغن و سبک کوبیسم به نمایش عمومی در می آید.

وی ادامه داد:صالحه انصاری روشنده دارای مدرک کارشناسی نقاشی از دانشگاه تبریز است.در سال 1394 به دلیل علاقمند بودن به آثار هنری و معماری قدیمی پایان نامه تحصیلات دانشگاهی خود را به موضوع درب های قدیمی شهر رشت اختصاص داده و در بخش کار عملی پژوهش،طرح هایی برگرفته از درب های قدیمی شهر رشت را اجرا نموده است.

حسن پور اضافه کرد:مربیگری در آموزشگاه تجسمی و کانون فرهنگی هنری شهر تبریز و شرکت در نمایشگاه گروهی نقاشی در شهر تبریز از تجربیات هنری صالحه انصاری می باشد و لذا نمایشگاه «درب های بسته» نخستین تجربه نمایشگاه انفرادی این هنرمند جوان در شهر رشت است.


انتهای پیام