• سه شنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-28989-5
  • منبع خبر : رشت
  • چاپ

بخشی خبر داد:

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی گیلان در رشت

رئیس هیات ورزش های همگانی استان گیلان از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی استان گیلان در رشت خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، مریم بخشی در نشست خبری با اصحاب رسانه گیلان، از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: این همایش پیاده روی به مناسبت میلاد امام رضا(ع) در رشت برگزار می شود.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان گیلان با اشاره به اینکه پخش زنده این همایش از شبکه سه سیما در برنامه صبح و نشاط پخش خواهد شد، افزود: حضور پرشور مردم گیلان در این همایش بازتاب خوبی در سطح کشور خواهد داشت.

وی با بیان اینکه این همایش پیاده روی جمعه 13 مرداد ماه ساعت 7 و 30 دقیقه صبح از جلوی ورزشگاه عضدی رشت آغاز می شود، ادامه داد: مقصد این همایش پیاده روی پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت است که این بخش از کلانشهر رشت را به منصه ظهور مردم کشور قرار می دهد.

بخشی با اشاره به اینکه علاقمندان برای ثبت نام و تهیه رایگان بلیط شرکت در این همایش می توانند از طریق نشانی portal.guilanhamegani.ir اقدام کنند، افزود: همچنین می توانند با ارسال پیامک شامل نام، نام خانوادگی و کد ملی به شماره 30004855100000 ثبت نام کنند.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان گیلان تاکید کرد: شرکت کنندگان در این همایش پس از پایان ثبت نام و دریافت بلیط، بلیط چاپ شده را به همراه کارت شناسایی معتبر در روز همایش همراه داشته باشند.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان با اشاره به اینکه تاکنون 700 نفر برای حضور در این همایش ثبت نام کرده اند، گفت: ثبت نام اینترنتی برای دریافت بلیط تا صبح روز همایش ادامه دارد.

وی با اشاره به جوایز ارزنده این همایش پیاده روی خانوادگی از قبیل خودرو دوچرخه و سایر جوایز نقدی و غیرنقدی گفت: این همایش امکان بهره مندی خانوادگی از شور و نشاط در میان اعضای خانواده فراهم می کند.

 


انتهای پیام