• دوشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-8894-5
  • منبع خبر : رشت
  • چاپ

دعوت پنج کونگ فوکار گیلانی به تیم ملی

پنج کونگ فوکار گیلانی با درخشش در مسابقات قهرمانی کشور، به اردوی تیم ملی برای امادگی جهت رقابتهای آسیایی دعوت شدند.

مجید مهروانی در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان، از دعوت پنج کونگ فوکار گیلانی به تیم ملی خبر داد و اظهار کرد: پنج کونگ فوکار گیلانی با درخشش در مسابقات قهرمانی کشور، به اردوی تیم ملی برای امادگی جهت رقابت های آسیایی دعوت شدند.

رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان گیلان گفت: در پایان رقابت های کونگ فو نیمه آزاد قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در سنندج، با نظر کمیته فنی این مسابقات، پنج ورزشکار این استان به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

مهروانی افزود: بر این اساس، پیام مژدهی، سهیل رستمی، سعید صفری، فرزاد عظیمی و شاهرخ فلکی از گیلان به اردوی تیم ملی کونگ فو دعوت شدند تا در رقابت های آسیایی 2017 حضور یابند.

وی اظهار کرد: گرچه در رقابت های کونگ فو قهرمانی کشور، چهار کونگ فو کار گیلانی موفق به کسب مدال شدند، اما در مجموع پنج کونگ فوکار این استان با ارائه بازی ها و اجرای تکنیک های زیبا به اردو راه یافتند.

رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان ادامه داد: در پایان این رقابت ها، سهیل رستمی از گیلان در وزن 78- کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره و عنوان نایب قهرمانی کشور شد.

مهروانی اضافه کرد: پیام مژدهی در وزن 58- کیلوگرم، سعید صفری در وزن 88- کیلو گرم و فرزاد عظیمی در وزن 93- کیلوگرم دیگر ورزشکاران گیلانی موفق به کسب مدال برنز شدند.

وی خاطرنشان کرد: در رقابت های کونگ فو نیمه آزاد قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، زبده ترین ورزشکاران این رشته رزمی از سراسر کشور در سنندج با هم به رقابت پرداختند.


انتهای پیام