• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-81089-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

/جشن ملی، شادی و شور/

مشارکت مردم شهرستان رودبار در انتخابات مثال زدنی است

فرماندار شهرستان رودبار گفت: حضور و مشارکت مردم در شعب اخذ رای شهرستان رودبار مثال زدنی است و فرآیند رای گیری در فضایی کاملا آرام با شور و نشاط اجتماعی در حال انجام است.

سیداسماعیل میرغضنفری، فرماندار شهرستان رودبار در حاشیه بازدید از شعب اخذ رای در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان، با اشاره به مشارکت بی نظیر مردم شهرستان رودبار در رای گیری، اظهار کرد: حضور و مشارکت مردم در شعب اخذ رای شهرستان رودبار مثال زدنی است و با توجه به اینکه شهرستان رودبار در محور عبوری مسافران هم قرار دارد پیش بینی می‌شود شاهد مشارکت بالایی باشیم.

وی با اشاره به صفوف طولانی اخذ رای در سطح شهرستان، افزود: خوشبختانه تا این ساعت هیچ مشکل خاص امنیتی، انتظامی و اجرایی نداشته‌ایم و فرآیند رای گیری در فضایی کاملا آرام با شور و نشاط اجتماعی در حال انجام است.

فرماندار رودبار با بیان اینکه حدود 3 هزار نفر عوامل اجرایی شامل نمایندگان فرماندار، ناظرین، بازرسین نیروهای امنیتی و اجرایی برای برگزاری انتخابات در سطح شهرستان ساماندهی شده اند، گفت: مجموعا 146 شعبه اخذ رای در سطح شهرستان رودبار در نظر گرفته شده است که از این تعداد 78 صندوق سیار و 68 صندوق ثابت هستند.


انتهای پیام