• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-1491-5
  • منبع خبر : رشت
  • چاپ

/جشن ملی، شادی و شور/

تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم در گیلان فراهم است

استاندار گیلان با بیان اینکه همه شرایط و تمهیدات لازم برای حضور در انتخابات سالم و امن فراهم است، گفت: شور و هیجان انتخاباتی از آغازین ساعات اخذ رای در شعبات مختلف سراسر استان گیلان مشاهده می‌شود. S

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، محمدعلی نجفی، استاندار گیلان صبح امروز پس از ارائه رای خود در جمع خبرنگاران، با تاکید بر اینکه همه شرایط و تمهیدات لازم برای حضور در انتخابات سالم و امن فراهم است، اظهار کرد: شور و هیجان انتخاباتی از آغازین ساعات اخذ رای در شعبات مختلف سراسر استان گیلان مشاهده می‌شود و حاکی از این است که گیلانیان در همیشه در عرصه‌های ملی پیشقدم هستند.

وی ب همانطور که مقام معظم رهبری در اولین دقایق پای صندوق رای حضور یافتند لذا مردم هم وقت را غنیمت شمارند و در ساعات اولیه برای ارایه رای حاضر شوند.

وی با بیان اینکه مشارکت در انتخابات با توجه به شرایط داخلی و منطقه ای از اهمیت فراوان برخوردار است، گفت: حضور حداکثری مردم پشتیبان رئیس جمهور منتخب خواهدبود و باعث تقویت اقتدار ملی می شود.

وی اضافه کرد: شور و نشاط مردم در ساعات اولیه پیام دیگری را برای دنیا دارد و آن این است که مردم ما همواره پای انقلاب ایستاده‌اند و پشتیبان کشور خواهد بود و این پشتیبانی از نظام و جمهوری اسلامی باعث می‌شود که رئیس جمهور منتخب با اقتدار از منافع کشور در عرصه های بین المللی دفاع کند.

رییس شورای تامین استان گیلان تاکید کرد: مردم به شایعات انتخابات توجه نکنند و اخبار و اطلاعات موثق را از ستاد انتخابات استان و رسانه‌ها پیگیری کنند.

نجفی اضافه کرد: مردم شریف گیلان در روستاها و شهرها همگام با ملت ولایتمدار ایران در ساعات اولیه پای صندوق رای حاضر شدند و نسبت به ارایه رای حاضر شدند.

وی بیان کرد: 6 هزار و 10 صندوق رای در سراسر استان درحال برگزاری فرآیند رای گیری هستند، از این تعداد 3هزار و 5 متعلق به ریاست جمهوری و 3هزار و 5 صندوق به انتخابات شوراها اختصاص دارد.


انتهای پیام